Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 247 of 788 FirstFirst ... 147 197 237 245 246 247 248 249 257 297 347 747 ... LastLast
Results 4,921 to 4,940 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #4921 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    From majornelson
    When Preview Program members start receiving the Xbox 360 system update next week, one of the changes is that unauthorized Memory Units will no longer work with the Xbox 360. If you've moved your profile or saved games onto one to "back it up," you'd better move it back onto an authorized Xbox 360 storage device prior to taking the update. If you continue to use an unauthorized Memory Unit after the update, you will not be able to access your stored profile or saved games.

    If you need help identifying officially licensed Xbox 360 storage devices or accessories you can read more about the licensed accessories program on Xbox.com

  2. #4922 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Ady8 View Post
    dar ce fac cu asta ? , ca este la fel ca Xplorer 360 , si la nimic nu ma ajuta , app: o fi de la windows , am windows 7
    Xplorer 360 e pentru altceva. Dar deschide-l cu ăla și spune-mi c�te partiții ai?

  3. #4923 SP
    Member Harilip's Avatar
    am inteles ca daca faci 1000G la un joc primesti un fel de premiu sau ceva de genu. Daca exista chestia asta, in ce consta ,,rasplata,,?

  4. #4924 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Harilip View Post
    am inteles ca daca faci 1000G la un joc primesti un fel de premiu sau ceva de genu. Daca exista chestia asta, in ce consta ,,rasplata,,?
    Deocamdată nu primești nimic (cel puțin nu la noi - au primit alții din state: Stallion (cartea recordurilor + $), Toppo $, Capp $) dar, pe viitor...vor exista jocuri ce odată deblocat 1000G-ul (sau 200 - arcade) vor debloca și accesorii surpriză pentru avatarul tău.

    Deocamdată există doar un singur joc (Arcade) - 'Splosion Man

  5. #4925 SP
    Manager paul's Avatar

  6. #4926 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Si Lips 2 am inteles ca iti deblocheaza chestii pentru avatar daca il termini

  7. #4927 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    http://www.xbox360achievements.org/n...ncovered?.html
    Fail!:q!

    P.S. Cartoon Network, Boomerang si Disney Chanell lol

  8. #4928 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Si Lips 2 am inteles ca iti deblocheaza chestii pentru avatar daca il termini
    ...eu n-am �nțeles o fază la Lips. Trickz, noi avem același joc (versiune)...eu l-am instalat pe HDD și-mi apare Lips 2...păi cum Lips 2...c�nd defapt e Lips 1.

    La tine e faza asta?

    Eu știam că Lips 2 e defapt - Lips: Number One Hits

    Oricum...cred că deblochează un microfon

    Scuze de calitatea pozei...acuma am tras-o cu telefonul din fotoliu.
    Attached Images Attached Images image020.jpg

  9. #4929 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...eu n-am �nțeles o fază la Lips. Trickz, noi avem același joc (versiune)...eu l-am instalat pe HDD și-mi apare Lips 2...păi cum Lips 2...

    La tine e faza asta?

    Eu știam că Lips 2 e defapt - Lips: Number One Hits

    Oricum...cred că deblochează un microfon
    Lips 2 aka Lips: Number one hits. Am citit intr-un articol acum ceva timp ca iti da pentru avatar tot ce are nevoie ca sa ajunga un star.
    p.s. Mie imi apare Lips si atat

  10. #4930 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Lips Disc 2 apare...nu Lips 2. Dar totuși...ce disc 2? lol

  11. #4931 SP
    Senior Member tray's Avatar
    http://i38.tinypic.com/nmc8sp.jpg
    de acum baneaza doar gamertagu

  12. #4932 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    From majornelson

    Adica nu mai avem voie decat cu HDD-uri originale Microsoft? Ce naiba.. nici macar nu stiu daca al meu e original

  13. #4933 SP
    Banned Ady8's Avatar
    nu mi-l vedea nici cu programul asta , dar trebuia sa intru ca si Administrator , am 3 partitii , acum mi-l vede PC-ul , dar nu mi-l vede xbox-ul , puteti sa-mi dati un tutorial ceva , dupa care sa-l reformatez , insa sa aiba toate informatiile pe el ?

  14. #4934 SP
    Manager paul's Avatar
    The next Xbox Live update will deliver Facebook, Twitter and Last.fm, but, Ron Popeil style, wait, there's more!
    According to an email from Microsoft, anyway. Get ready for news headlines and dedicated music stores in the Xbox Live dashboard. Since Microsoft expressly said we're not forbidden from discussing this, why not?

    U.S. Xbox Live users in the closed preview will see a "News and More" tab in the "Inside Xbox" channel, and it will deliver "a regularly-updated stream of content from MSNBC.com, MSN Autos, The New Yorker and Dilbert,
    For rhythm and music gamers, the update will also set up dedicated music stores for Lips, Guitar Hero and Rock Band.


    But wait, there's more! "Surprise! - Keep an eye out in the weeks after the preview launches...you never know what might pop up," says the email.
    Xbox Live Update Isn't Limited to Just Twitter - Microsoft - Kotaku

  15. #4935 SP
    Junior Member okei's Avatar
    Cum pot sa joc Guitar Hero 5 fara sa cant?:-l

  16. #4936 SP
    Junior Member okei's Avatar
    Cum pot sa joc Guitar Hero 5 fara sa cant?:-l

  17. #4937 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Ok, o sa iau un xbox360 arcade cat de curand(in urmatoarele zile) si as vrea sa stiu nu atat de ce poate pe parte de gaming, ca deja am citit zeci si zeci de pagini, ci mai mult pe partea multimedia. Nu cred ca o sa fac streaming de pe comp ca o sa il folosesc mai mult separat si in zone in care nu o sa am internet, dar mai mult de ce formate video stie sa redea, avi, divx, mp4, mkv, etc si audio in special mp3. Stie sau nu subtitrare srt sau sub pentru avi (am cam vazut ca nu stie) poate sa deschida un mkv de 720p fara probleme de pe un dvd-dl sau de pe un usb de 16gb, in caz ca il conectez la internet pot sa stau pe gametrailers, youtube etc. Deci in mare ce poate sa faca pe parte multimedia, pana acuma m-am obisnuit cu SMS Media Player de pe PS2 deci care cunoasteti puteti va rog sa imi aratati si cateva asemanari si diferente, stiu si engleza deci si un link ar fi bun doar sa gasesc cat mai multe informatii. Merci.

  18. #4938 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by psicho1986 View Post
    Stie sau nu subtitrare srt sau sub pentru avi (am cam vazut ca nu stie)
    Nu stie nativ. Daca ii faci harddubbed subtitrarea, logic, o sa o citeasca.

    poate sa deschida un mkv de 720p fara probleme de pe un dvd-dl sau de pe un usb de 16gb,
    Nu citeste mkv nativ, e posibil sa citeasca acum, dupa noul update de dashboard, pentru ca, citez, " The 360 will be able to display 1080p H.264 Level 4.1 and H.264 High Profile."

    in caz ca il conectez la internet pot sa stau pe gametrailers, youtube etc.
    Nu are web browser deci momentan nu. Se tot fac update'uri la partea multimedia, chiar acum adauga noutati precum tweeter, sky tv, etc.

  19. #4939 SP
    Junior Member okei's Avatar
    Cum pot sa joc Guitar Hero 5 fara sa cant?:-l
    Ma refer sa joc ca in guitar hero 3...

  20. #4940 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...săptăm�na asta o să primesc niște jocuri de 360 �n plic. Știe cineva de unde pot cumpăra carcase verzi/gri pentru ele...de la noi din țară? (mă cam enervează cele negre...standard).

    Ex.:

    LIME GREEN DVD Cases, full standard size, with clear wrap around outside display card pocket and inside doc clips at Wholesale - Americal.com

    Buy DVD CASES - SINGLE (1) DISC UK buy online from www.aprmedia.com media shop - APR Media Ltd

    Mulțumesc...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts