Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 788 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 97 147 547 ... LastLast
Results 921 to 940 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #921 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    voi cum a-ti bagat noul avatar in gamertag ?La mine nu l-a luat,si vad ca nici scorul nu se mai updateaza.

  2. #922 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Despre link-ul acesta vorbeam aseară (ofertă)

    Consola XBOX360 Pro 60GB + Joc GEARS OF WAR 2- 1.099,90 RON (cu TVA)

    (nu vreau să fac reclamă, doar că n-am găsit link-ul aseară, pe moment,...și nu vreau să pic de mincinos).

  3. #923 SP
    Junior Member dorianos's Avatar
    solicit ajutor : am un xbox premium (hdd de 20 de giga, port hdmi, etc). acum o saptamana imi arata capacitatea hdd-ului de vreo 13,7 sau 13,9 nu mai stiu exact, dintre care aveam liberi vreo sapte si ceva : demode la star wars tfu, salvari de pe la diverse jocuri, etc . e, de o saptamana m-am jucat kotor 1 (joc de xbox 1 care nu se poate instala pe hdd) si astazi am remarcat ca mai am doar 5 giga liberi desi repet : nu am nici un joc de 360 instalat pe hard. intu in panica, sterg demo-ul si salvarile de diverse jocuri si cam tot ce mai aveam pe acolo si...stupoare : acum imi arata ca am 6 giga liberi desi nu prea mai am nimic pe acolo. faza nasoala e ca nu pot sa-mi instalez nici un joc pe hdd fiindca spatiul este insuficient. are cineva idee ce s-ar fi putut intampla sau vreo solutie pentru a-mi recupera spatiul?

  4. #924 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    poate nu credeati... check pictures
    Attached Images Attached Images tanam.jpg tanam1.jpg tanam2.jpg

  5. #925 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Excelent

    Rom�nia 1 - Micro$oft 0

    (imediat mă pun și eu pe treabă)

    ***later edit***

    Nu se acceptă PayPal?

    Payment Option Not Available !
    This Payment Option is currently Unvailable.

    Please press the Browser Back Arrow Key and select a different Payment Method.

  6. #926 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Ce bine de cei cu elite au loc sa faca orice ...

  7. #927 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Ronan... da, nu le functioneaza inca prin paypal... nu stiu de ce

  8. #928 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...ce prostie. Nici cum nu pot să fac tranzacția aia banală de 10$ (9$ și ceva...). Am mai multe card-uri, toate sunt alimentate, și mereu primesc de la google checkout mesaj de anulare a comenzii și să le trimit scan după buletin...și �ncă 2-3 scan-uri la ceva chitanțe. PayPal nu acceptă...

    We were unable to verify the credit or debit card information for your recent order. As a result, your order has been cancelled and your account has been temporarily suspended. Please complete the form below to verify and reinstate your account. You'll need to scan and upload a copy of:
    • Your driver's license or other government-issued identification
    --AND--
    One of the following documents that verifies your billing address:
    • A credit/debit card statement of the card you used to place your order, showing only the last four digits and the rest of your card number blacked out
    • A bank statement
    • A utility bill
    Please ensure that the statement or bill was issued within the last four (4) months and that the address matches what is on file in your Google Checkout account. You may submit a copy of your electronic or paper statement.
    To fax these documents instead click here.
    Until we receive and verify the requested documents, you will not be able to place orders.
    ...deci VPN din părți. Păcat...

    (celelalte metode de plată nu merg) - că nu-i prima dată c�nd plătesc pe net cu card-ul și nici handicapat nu sunt să nu știu urma niște pași...

    *ce mă disperă pe mine fazele astea...*

  9. #929 SP
    Junior Member dorianos's Avatar
    Quote Originally Posted by dorianos View Post
    solicit ajutor : am un xbox premium (hdd de 20 de giga, port hdmi, etc). acum o saptamana imi arata capacitatea hdd-ului de vreo 13,7 sau 13,9 nu mai stiu exact, dintre care aveam liberi vreo sapte si ceva : demo de la star wars tfu, salvari de pe la diverse jocuri, etc . e, de o saptamana m-am jucat kotor 1 (joc de xbox 1 care nu se poate instala pe hdd) si astazi am remarcat ca mai am doar 5 giga liberi desi repet : nu am nici un joc de 360 instalat pe hard. intu in panica, sterg demo-ul si salvarile de diverse jocuri si cam tot ce mai aveam pe acolo si...stupoare : acum imi arata ca am 6 giga liberi desi nu prea mai am nimic pe acolo. faza nasoala e ca nu pot sa-mi instalez nici un joc pe hdd fiindca spatiul este insuficient. are cineva idee ce s-ar fi putut intampla sau vreo solutie pentru a-mi recupera spatiul?
    are cineva idee cum as putea remedia problema (mai putin formatarea hdd-ului) ?

  10. #930 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    On the heels of the highly successful Black Friday sale for US Members, I am happy to announce the Marketplace �Holiday Deal Of The Week� which will run through December.

    The program kicks off tomorrow with a deal on the Halo 3 Legendary Map Pack. Originally priced at 600 points, it will go on sale tomorrow for 400 points for Gold Members in ALL Xbox LIVE regions. That is a savings of 33% (200 points.)
    The special pricing will be available after 0900 PT for one week.

    Here are some details around the program:
    The special deal pricing is available for Gold Members only
    Deal of week is a program for all Xbox LIVE regions.
    I�ll announce a new deal on Monday, which will go on sale the following day for one week.

  11. #931 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Problema ta este inexistenta, din 20 de giga nu poti folosi decat 13,x.
    Restul sunt rezervati pentru sistem, etc.

  12. #932 SP
    Junior Member dorianos's Avatar
    eu incerc sa spun ca din cei 13,x mie nu-mi vede decat 6 giga liberi desi n-am nimic instalat pe hard. deci problema mea nu este inexistenta ci cat se poate de acuta. stiu ca diferenta de la 13,x la 20 sunt rezervati pt sistem si alte chestii.

  13. #933 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by dorianos View Post
    eu incerc sa spun ca din cei 13,x mie nu-mi vede decat 6 giga liberi desi n-am nimic instalat pe hard. deci problema mea nu este inexistenta ci cat se poate de acuta. stiu ca diferenta de la 13,x la 20 sunt rezervati pt sistem si alte chestii.
    Du-te la system-memory si acolo vezi exact cine cat ocupa.

  14. #934 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    Man du-te la meniul System>>> Memory>>> Vei vedea acolo pe categorii spatiul ocupat de fisiere (demo-uri, filme, muzica) Spunene exact ce iti arata acolo.

  15. #935 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Dorianos, eu am facut urmatoarea greseala: in Fallout 3 si Far Cry 2 salvam pe un slot nou de cele mai multe ori; mi-am ocupat asa aproape 3Gb. Nu spun ca ai aceeasi problema, dar poate ar merita sa verifici.

  16. #936 SP
    Junior Member dorianos's Avatar
    pai m-am dus si am doar 2 salvari (ca pe restul le-am sters) : 1. mass efect 28 mb
    2. kotor1 6 mb.

    in rest am sters tot, dar absolut tot : demouri, muzica, pozele, etc. si imi arata ca avand 6 giga free. am incercat sa instalez un joc si-mi zice ca nu are suficient spatiu si nu stiu ce sa fac in continuare. m-am gandit ca o posibila solutie ar fi sa formatez dar imi este peste mana rau.

  17. #937 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    muta-ti salvarile pe un stick si da-i format la HDD,ce ai de pierdut ?

  18. #938 SP
    Junior Member dorianos's Avatar
    asa m-am gandit si eu, adica pare singura solutie
    desi as fi vrut sa evit formatarea hdd-ului

  19. #939 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    ai sters cache-ul hardului?

    To perform the function, access 'memory' in the system blade, and then highlight the hard drive. Now press: Y, X, X, LB, RB, X, X. The following message should appear: "Do you want to perform maintenance on your Xbox 360 storage devices?
    fa si asta inainte de format

  20. #940 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Am comandat si eu acum un HDD.Luni cel tarziu o sa va spun daca dispare problema cu Fallout 3-u

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 47 of 788 FirstFirst ... 37 45 46 47 48 49 57 97 147 547 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts