Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 563 of 788 FirstFirst ... 63 463 513 553 561 562 563 564 565 573 613 663 ... LastLast
Results 11,241 to 11,260 of 15757

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #11241 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Mda,imi fac cu ochiul DLC-urile la Bioshock 2

  2. #11242 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ms Muggs, asteptam sa scada Bioshock 2 Protector trials din nou, sa pot sa fac il fac 100% si pe asta.

  3. #11243 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Tocmai mi-am luat 2000MS points.Sa vad daca ma decid sa iau DLC-urile.

  4. #11244 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Cele de la Bioshock merita clar, mai ales la "banii" astia

  5. #11245 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Stiu ca merita,dar nu stiu care mai e treaba prin MP la Bioschock 2.Mii sa nu le iau si sa nu gasesc pe nimeni in MP.

  6. #11246 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Hmm eu le-am facut fara boost acum 6 luni de zile cred, si oricum de obicei cand sunt reduceri apar playeri

  7. #11247 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Este plin si acum,crede-ma, poti sa-ti iei cu incredere. Eu am intrat acum o luna si era multa lume.

  8. #11248 SP
    Junior Member Anton Claudiu's Avatar

  9. #11249 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Super news Anton, ms de contributia la acest thread.

  10. #11250 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Si pe voi va deconecteaza din 5 in 5 minute de pe XBL? Ce P..A mea e asta?

  11. #11251 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Ha,eram sigur ca va veni o zi cand M$ **** va implementa ceva stealth pentru a monitoriza consolele.

    Stai sa vezi cati o sa fie banati cand vine vremea banarilor.

  12. #11252 SP
    Junior Member Anton Claudiu's Avatar
    mda, just found out about you guys ..o sa incerc pe cat posibil sa va aduc news-uri ...

    revenind on-topic ...:

    [2011-11-17 07:44AM UTC] #fw <c4eva> hello
    [2011-11-17 07:52AM UTC] #fw <skynets> c4eva if ms can update dae anytime it wants does that mean it’s over for modders?
    [2011-11-17 07:54AM UTC] #fw <c4eva> skynets:no :d
    [2011-11-17 07:53AM UTC] #c4e <c4eva> a solution to the per console ap25 is being worked on, as un-modded boxes are affected, will monitor the situation to see if there is a rollback
    more info soon !

  13. #11253 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Anton Claudiu, pot sa te intreb daca ai consola modata, si daca da, de ce ti-ai modat-o? Nu fac caterinca, te intreb serios.

  14. #11254 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    This update is not being deployed via a SystemUpdate or TitleUpdate, but rather occurs in the background without any visual indication or prompt to the user. As such, there is no means by which it can be cancelled or avoided, other than not connecting to LIVE. If you’ve connected to LIVE in the past 24 hours, your system has likely already been updated with a changed dae.bin.
    olololol

  15. #11255 SP
    Junior Member Anton Claudiu's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Anton Claudiu, pot sa te intreb daca ai consola modata, si daca da, de ce ti-ai modat-o? Nu fac caterinca, te intreb serios.
    Money issues ..in sensul ca personal, mi-ar fi destul de dificil sa cumpar toate jocurile care mi-ar placea sa le joc ..cam aici cred ca se rezuma. Chiar si daca le cumpar SH, tot nu aduc nici o contributie developerului, pentru ca deja a fost cumparat o data jocul ..

    Dar, sunt PRO pentru metoda de "online pass"

    La fel de serios, iti adresez si eu aceeasi intrebare .. just curious ..

  16. #11256 SP
    Junior Member Blacky's Avatar
    de unde pot achizitiona COD MW 3 ? ... in flanco nu este si nici in altex ...

  17. #11257 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    @ Anton Claudiu

    Majoritatea userilor activi de pe aici isi cumpara jocurile originale. Mai sunt si pirati printre noi dar sunt camuflati bine (a se citi "sunt mai mult decat subtili").

  18. #11258 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Daca citea si el regulamentul inainte de a face primul post pe acest forum, nu cred ca mai scria ceva legat de viata "ilegala" pe care o traieste.

  19. #11259 SP
    Junior Member Anton Claudiu's Avatar
    N-am nici un gand sa discut despre piraterie, dar daca sunt privit aiurea din cauza ca am consola modata i'll walk away np ...

    revenind on-topic .. se pare ca se plang pe forumul M$ si useri legit cu jocuri retail ca nu le mai booteaza (mw3, skyrim) (DISC NOT SUPPORTED), iar cand au luat legatura telefonic cu cei de la microsoft, au primit ca raspuns "your console failed ap2.5 check and is flagged", iar acei oameni jura ca sunt legit 100% si ca daca iau ban ii vor da in judecata pe cei de la M$ ..se pare ca it's a big mess so far !

  20. #11260 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by Anton Claudiu View Post
    Money issues ..in sensul ca personal, mi-ar fi destul de dificil sa cumpar toate jocurile care mi-ar placea sa le joc ..cam aici cred ca se rezuma. Chiar si daca le cumpar SH, tot nu aduc nici o contributie developerului, pentru ca deja a fost cumparat o data jocul ..

    Dar, sunt PRO pentru metoda de "online pass"

    La fel de serios, iti adresez si eu aceeasi intrebare .. just curious ..
    Eu sunt legit. Eu am intrebat pt ca sunt anti piraterie(deci furt), pt ca am considerat ca ma bucur mult mai mult de jocuri in acest fel. Stiu ca iti este dificil sa joci toate jocurile pe care ti-ar placea sa le joci, dar in viata mai trebuie sa mai faci si sacrificii.Hence, alegi ce vrei sa joci cel mai mult...Eu te-am intrebat, pt ca era posibil sa ai consola modata, pt a nu iti uza jocurile originale, i can understand that(doar un exemplu). Deci nu sunt anti modat, sunt anti-piraterie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1148 Last Post: 17-03-2024, 16:11
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts