Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: O parere

  1. #1 SP
    Member maniac360's Avatar

    O parere

    Dintre toti prietenii mei impatimiti de jocuri eu sunt cam singurul care-si cumpara jocurile in original. Daca sunt foarte reusite si pe gustul meu le cumpar cand apar daca nu le achizitionez dupa cateva luni cand pretul lor scade de vreo 2-3 ori. Asta-i marele meu "viciu" si o mare parte din venit se duce pe el. Multi spun ca sunt fraier ca dau banii pe ceva ce as putea lua gratis. Vreau sa aflu si parerea voastra legata de acest subiect, daca nu-i cu suparare, si cat la suta din jocurile pe care le detineti sunt originale?

    P.S. Ma refer strict la jocurile de pe console.

  2. #2 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Si eu iau origininale si iau pt 4 platforme PS 3 PSP WII XBOX360 ...deci... nu esti fraier ...e vb de satisfactia de a juca original.Tin sa mentionez ca am tot original nu joc pirate plus colectionez AF-uri ...E vb de pasiune cand pui suflet in ceva ...u pui in jocuri ca multi de aici

  3. #3 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    100% originale... sfarsitul asta de an m-a terminat moral... 1000 lei bagati pana acum intr-o luna and still counting

  4. #4 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    100% originale. ps3+psp. in ultimele luni mult prea multe (nu dau sume ca o iau eu razna...)

    niciodata sa nu gandesti ca esti un fraier ca iti cumperi originale. sincer.

  5. #5 SP
    Member obidan's Avatar
    80% originale
    Am o colectie de jocuri really nice, dar nu pot spune ca nu am fost tentat sa iau cateva jocuri pe internet, pe console oriicum DVD-urile originale merg mai bine, nu se blocheaza and stuff...
    Nu esti fraier

  6. #6 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    100% originale.
    Plan de cheltuieli septembrie - decembrie: in jur de 25 - 30 de mil.

  7. #7 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Same here.
    Plan de cheltuieli sept-decembrie: 30milioane, dar pe femei.
    Nu mai bag un leu pana la aparitia lui Street Fighter HD anu asta.La anu SF4, Tekken 6, FNR4, UFC09 si Starcraft 2.Atat.

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    maniac360: ceea ce unii clasifica a fiind "fraier" in alte parti se numeste "normalitate". Iar ceea ce tu numesti "viciu" eu as numi-o "pasiune" sau "hobby". Asa ca stai linistit, si mergi si posteaza pe sectiunea http://www.consolegames.ro/forum/f60...lectionarilor/

  9. #9 SP
    Member maniac360's Avatar
    Daca ati sti cat ma bucur ca am gasit impatimiti ca mine, chiar daca numai pe acest forum
    MonkY ai mare dreptate , numai ca din pacate in Romania e un pic altfel, dar sper ca sa-si schimbe din ce in ce mai multi oameni mentalitatea. Oricum ti-am ascultat sfatul si-am postat si eu o poza.

  10. #10 SP
    Member zempty's Avatar
    100% XBOX 360
    1% PSP
    30% PS2

    De cand mi-am luat Cutiuta am inceput sa colectionez inainte de XBOX Ardeam 20 de DVD-uri intr-o zi ( Nu in fiecare zi )

  11. #11 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    100% Originale. Inclusiv pe PC!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 16 Last Post: 22-09-2014, 14:57
  2. Replies: 21 Last Post: 02-07-2014, 13:59
  3. Parere Laptop By steauacroitoru in forum Hardware
    Replies: 2 Last Post: 22-11-2008, 17:43
  4. Ce parere avetzi de sistemul acesta HP By Dant3 in forum Hardware
    Replies: 9 Last Post: 18-11-2008, 16:21
  5. O parere va rog By Sc0rp10 in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 5 Last Post: 15-11-2008, 02:21

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts