Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 25

Thread: XBox 360 Bundle de Sarbatori!

  1. #1 SP
    Member Tom_Cat's Avatar

    XBox 360 Bundle de Sarbatori!

    17/10/2008
    -X360 VALUE PACK ELITE 120 Go ( Lego Indiana Jones/KungFu Panda) - 299.00 Euro
    -X360 VALUE PACK PRO 60 Go (Lego Indiana Jones/KungFu Panda) - 239.00 Euro
    -X360 VALUE PACK ARCADE (Sega Superstar Tennis + XBLA games) - 179.00 Euro
    07/11/2008
    -PACK X360 60 Go + Gears of War 2 - 269.00 Euro
    -PACK X360 60 Go + James Bond - 269.00 Euro
    21/11/2008
    -PACK X360 60 Go + Tomb Raider + 1200 MS Points - 269.00 Euro
    12/12/2008
    -PACK X360 60 Go + Prince of Persia - 269.00 Euro


    Preturile sunt fara TVA si sunt aproximative(sunt din FR).


    Oricum, asteptam sa vedem cand apar pe Gameshop.ro, eventual o confirmare din partea oficialilor .


    Personal, sper ca se va intampla cat mai repede, pentru ca de saptamana viitoare sunt in concediu si vreau sa cumpar o consola XBox 360 .


  2. #2 SP
    Member leggollas11's Avatar
    old news... bundle`urile si preturile astea au fost postate acum vreo 2 sau 3 saptamani de MonkY.

  3. #3 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    In cazul imi cer scuze, nu le-am vazut pana acum.Oricum, intrebarea de baza ramane valabila, CAND?!

    In alta ordine de idei am fost prin toate magazinele si pe mai multe site-uri si nicaieri nu am gasit consola pe stoc, asadar sper ca sa isi refaca si oamenii mai repede stocul, sa avem de unde cumpara.

  4. #4 SP
    Member leggollas11's Avatar
    bundle`urile cu Indiana Jones si Kunk Fu Panda ma indoiesc sa le aduca cineva, pt. ca nu reprezinta interes mare. Bundle`ul cu Gears 2 e deja pe stoc la gameshop... de asemenea e pe stoc si bundle`ul cu Lips anuntat pt. perioada asta. Sunt sigur ca toate bundle`urile bune propuse pt. sarbatori le vei gasi si la noi. Cel mai probabil saptamana viitoare sau urmatoarea dupa, cel tarziu; si cel mai probabil la gameshop.ro sau gotgames.ro .... sau orice alt magazin care tine de Best Distribution (importator direct). Sper ca te`am lamurit.

  5. #5 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    De exemplu cel cu Gears of War 2 suna foarte interesant, fiind pe stoc se poate comanda deja?

    PS:Multumesc pentru raspunsul promt.

  6. #6 SP
    Member leggollas11's Avatar
    teoretic, da.... practic, NU.

  7. #7 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    In cazul asta, astept sa se lanseze oficial pe site, sper sa aflu la timp sa o pot comanda.

    Apropo, se poate lasa un mail sau un numar de telefon unde sa fiu informat de intrarea in vigoare a ofertei?

  8. #8 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Ok... hai sa iti explic care e problema. gameshop.ro (Best Distribution) a inceput sa mute depozitul in jur de 13.11.08... se anuntase ca se va termina pe 21. Nu s`a terminat, si au amant pana pe 27, ca sa termine si inventarul. Nu s`a terminat, asa ca s`a amanat pana pe 2.12.08. Dupa cum ti`ai dat seama, nu au terminat nici pana pe 2, desi iti vine greu sa crezi ca ar putea sa ia atata timp. S`a amanat pana pe 8. Deja nu m`a mai surprins sa aflu ca nici pana pe 8 nu au avut timp sa termine inventarul inceput pe 27. Site`ul nu a mai fost actualizat de luna trecuta, decat foarte putin. Acum nu s`a mai dat o data anume de deschidere (ca sa nu se mai faca iar de ras) si au anuntat ca ne anunta ei cand deschid. Nu ai cum sa lasi numarul de telefon decat daca faci o comanda falsa, sau le trimiti un email (care ma indoiesc ca o sa il citeasca prea curand, pt. ca au primit tone in ultima perioada). Tre sa astepti sa apara pe site bundle`ul.

    Inca ceva; de pe 13.11 pana pe 10.12 .... cred ca s`au facut fooarte multe comenzi de X360 premium. In mod normal ei vor contacta pe cei care au facut acele comenzi, si nemaiavand pe stoc varianta simpla vor intreba daca clientul va dori sa schimbe cu bundle`ul aflat pe stoc. In cazul asta, desi produsul se afla acum pe stoc... sper sa fi un baiat norocos in general , atat iti zic

  9. #9 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Multumesc pentru sfaturi, o sa incerc sa vad daca ma noroc sa prind una.

  10. #10 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Ar trebui sa ai noroc... doar suntem in luna aia magica a anului, nu? [asta daca nu esti elev si consideri ca iunie e luna aia magica] . In mod normal, considerand ca cei de la gameshop.ro au preturile apropiate de cele de afara, ar insemna ca fac comenzi de loturi destul de mari. Si luand in calcul ca abea au venit pe stoc bundle`urile cu GoW2.. eu zic ca prinzi don`t stress yourself.

  11. #11 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Offtopic am si eu o intrebare o sa apara in anul 2009 un nou model de xbox ?

  12. #12 SP
    Member leggollas11's Avatar
    cauta pe forum.... o sa gasesti cateva topicuri unde se discuta de mult de vitoarea generatie de console... dar ca sa nu te las cu ochii in soare.. cel mai posibil e in 2010 sa apara noul val. Exista si posibilitatea prelungirii vietii acestei generatii sa scoata untu` din ele... marketing sau nu, developerii au zis ca nu s`au folosit inca de tot ce pot oferii consolele actuale.

  13. #13 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Cam devreme 2010 IMO.

  14. #14 SP
    Member leggollas11's Avatar
    cand a aparut x360? ti se pare devreme 2010? Nu am spus ca inceputul unei noi generatii va insemna si finalul acesteia... ca in cazul trecut cand x360 a scos din productie xboxu.

    p.s. din partea mea... sper sa tina aceasta generatie cat mai mult.. sa le duca la limita; ca doar e in avantajul nostru, nu?

  15. #15 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Eu din ce am citit de la Microsoft, am vazut ca urmatoarea generatie de console apre pe la sfarstiul lui 2011 si inceputul lui 2012.Asadar mai avem timp sa ne distram cu XBOX360 cel putin inca 3 ani, ceea ce este mai mult decat rezonabil.

    Da, am trecut de varsta aceea de mult, defapt perioada magica nu prea mai este(poate doar cand imi recalculeaza Finantele impozitele si ies pe plus ).Oricum, de abia astept, mai ales ca anul acesta nu am program de sarbatori, asa ca o consola e binevenita.

  16. #16 SP
    Member leggollas11's Avatar
    o consola cadou de sarbatori e ceva foarte tare dar sarbatorile alaturi de consola suna foooarte trist.... sincer.

  17. #17 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Da stiu, insa nu e vorba de mine singur alaturi de consola De Craciun cel putin nu prea ma chef pentru deplari(familie, bla bla) asa ca e binevenita.De revelion,desi aveam ceva planuri in colimator, nu am gasit nimic care sa imi place foarte mult, oricum, o sa trag o plimbare ceva, sa imi mai dezmortesc putin picioarele, eventual si 4x4-ule

  18. #18 SP
    Junior Member risco_andrei's Avatar
    buna ..as vrea sa cumpar un xbox 360dar sunt din maramures si as vrea eventual sa comand on line as vrea un xbox varianta pro si bineinteles..pretul ma intereseaza dearece nu beneficiez de foarte multi bani deci dak stie careva de unde as putea comanda va rog mult.. poa sa fie bundle sau simplu doar varianta pro

  19. #19 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by risco_andrei View Post
    buna ..as vrea sa cumpar un xbox 360dar sunt din maramures si as vrea eventual sa comand on line as vrea un xbox varianta pro si bineinteles..pretul ma intereseaza dearece nu beneficiez de foarte multi bani deci dak stie careva de unde as putea comanda va rog mult.. poa sa fie bundle sau simplu doar varianta pro
    ..::GameShop.ro::..

  20. #20 SP
    Junior Member risco_andrei's Avatar
    ce zici de playcom ..au preturi bune zic eu uitate si tu si da o parere pls..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 8 Last Post: 19-10-2012, 00:18
  2. Prince of Persia Xbox 360 Bundle By Mika in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 09-12-2008, 13:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts