Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: Problema cu Xbox 360

  1. #1 SP
    Junior Member Boss's Avatar

    Question Problema cu Xbox 360

    Sal all
    Sunt nou in acest forum, mi-lo recomandat Escop de pe xtremezone.
    As vrea sa va intreb daca stiti cum se poate rezolva problema urmatoare

    Eu am Xboxul 360 din 2007, l-am piratat si l-am actualizat fara sa vreau, ca cand bagam NFSul imi cerea sa il actualizez si am muscat. Dupa aceia mi-o spus cieva ca rebuie sa actualizez frimwarul ca sa imi mearga. L-am dus sa mil actualizeze, si cand bag NFSul intra dar imi apare in negru tot si dupa 5 min apare http://img27.imageshack.us/img27/5497/26112010259.jpg


    Care e problema nu pentru ca iam facut patch cu PFF, si nu merge

  2. #2 SP
    Member kosashu's Avatar
    Unul dintre cele mai infecte (gramatical vorbind) posturi de pe acest forum!

  3. #3 SP
    Junior Member Boss's Avatar
    Aia zici tu pentru ca nu stiu raspunsul. Decat sa vorbesti prosti nu raspunde

  4. #4 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Problema e ca nu cunosti regulamentul forumului. Pentru astfel de intrebari foloseste alte site-uri, pirateria nu este acceptata aici.

  5. #5 SP
    Junior Member Boss's Avatar
    Auzi ca pirateria nu e acceptata aici si adminul pirateaza xboxuri. Stiti ceva daca nu vreti sa ma ajutati nui nimic, o sa caut alt forum sa vad daca ma poate ajuta cineva.
    Ms pentru " ajutorul" vostru

  6. #6 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Domnul boss, cunoscut sub apelativul de sefu - dupa cum zice si Donelu: Modchip-ul este o modalitate buna pentru a va proteja jocurile originale si de asemenea va ofera posibilitatea rularii programelor homebrew. Nu incurajez pirateria ! - ceea ce faci tu (iei jocurile backup si le tragi pe un amarat de Verbatim) se numeste piraterie, aceasta fiind interzisa pe acest forum din cauze evidente. Daca nu bateai atat cu pumnii in piept, scriai in ROMANA si intrebai frumos excluzand problema cu jocul piratat poate gaseai si un raspuns. Sa inteleg ca ai un 360 cu suflet de Xbox de ai postat pe aria Microsoft Xbox si nu pe cea care trebuia ?

  7. #7 SP
    Junior Member Boss's Avatar
    Bine naz ai dreptate, dar eu am intrebat frumos,uitate la topic cum am facut intrebarea si uitate cu mi-o raspuns kosashu si erik95.
    Plus ca eu am piratat xboxul 360 pentru ca nu am asa de multi bani ca sa tot cumpar jocuri de 72 €.
    Si eu cand am raspuns la kosashu si erki95 eu nu iam injurat sau altceva.
    A si inca ceva la ce te referi cu " scriai in ROMANA" daca nu am scris in limba romana in ce limba am scris in spaniola ???? Sun in Spania dar nu ti-am scris in spaniola

  8. #8 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Eu sincer nu inteleg de ce nu se da ban direct la intrebari de genul asta..a ajuns si forumul asta filelist 2...cred ca era singura "oaza" unde se putea discuta cu oameni ok si pe teme decente.

  9. #9 SP
    Junior Member Boss's Avatar
    Da mai bine dati ban la intrebari dinastea ca parca nimeni nu stie raspunsul si sar cu alte chesti din genul ca raspund rau, sau ca nu scriu in limba romana,etc .

    Ba fratilor, daca nu stiti problema nu raspundeti ca mam saturat sa tot ma cert cu voi. Vorbiti cu adminul si sa inchida postul ca nimeni nu stie raspunsul.

  10. #10 SP
    is the man! trickz's Avatar
    E65 este o eroare de bad flash. Mergi la cine ti-a facut update, sa il refaca. Se rezolva, apoi.

  11. #11 SP
    Junior Member Boss's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    E65 este o eroare de bad flash. Mergi la cine ti-a facut update, sa il refaca. Se rezolva, apoi.
    Multumesc de sfat, in sfarsit imi raspunde cineva cum trebuie ce va costa sa imi spuneti 2,3 cuvinte si nu sa ne tot certam intruna

  12. #12 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Cine ti-a facut flashul la drive a gresit ceva, nu a verificat, te duci la el, il tragi de ureche si ii spui sa repare.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Problema GTA 5 Xbox 360 By klauddiu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 4 Last Post: 08-04-2014, 07:18
  2. Problema xbox 360 By David Andrei in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 14-01-2014, 13:13
  3. Problema XBOX 360 Jasper RROD By Razzosinni in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 15-09-2010, 18:19
  4. Problema Xbox 360 din 2006 By Ovidiu9B in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 4 Last Post: 10-01-2010, 15:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts