Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 54

Thread: Kinect-Cel mai ieftin pret din Romania

  1. #1 SP
    Junior Member nebunu1's Avatar

    Arrow Kinect-Cel mai ieftin pret din Romania

    Salut forum,
    unde as putea gasi cel mai ieftin Kinect in Romania.(desigur sigilat)!?
    Lasand deoparte amazon...ebay...etc.

  2. #2 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    L-am văzut la Diverta (Mall Vitan, dar cred că-l găsești mai �n toate locațiile) la 829 ron parcă ...

    Sau dacă ai răbdare p�nă �n ianuarie, �l poți cumpăra din UK prin Robert Dinu și ieși un pic mai ieftin. Evident, dacă ești nerăbdător, poți apela și la Bodo pentru comenzi din afara țării, dacă nu mă �nșel, a și adus Kinect pentru cineva de pe forum.

    LE: da, chiar a adus.

  3. #3 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Daca astepti pana in ianuarie la Gameshop .... Pagina Produsului
    Pret : 749,90 RON

  4. #4 SP
    Junior Member nebunu1's Avatar
    deci sa inteleg ca in Romania cel mai ieftin pret e pe gameshop=7.5mil ?

  5. #5 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Da, �n cazul �n care nu te grăbești foarte tare și poți să aștepți p�nă-și �nnoiesc stocul.

  6. #6 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Pe gameshop pretul o sa sufere modificari dupa ce va fi in stoc.
    Asa am patit si eu cu COD Black Ops - Prestige Edition.

  7. #7 SP
    Junior Member nebunu1's Avatar
    a gasit cineva vreun pret mai ieftin decat 7.5 in Ro ?

  8. #8 SP
    Member i.gamer's Avatar
    Da pe okazii dar e second-hand!
    E 5 milioane parca.Nu stiu daca l-a vandut.

  9. #9 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by nebunu1 View Post
    a gasit cineva vreun pret mai ieftin decat 7.5 in Ro ?
    In RO, mai ieftin de 750 nu gasesti nicaieri. Aici nu ma refer la SH, unde dupa cum ai vazut si mai sus gasesti si la ~500.

  10. #10 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Eu l-am luat de la BodoPsx,la pretul din magazine,dar daca nu ai acum sa dai 700 lei + macar un joc,ca kinect adventures te plictisesti dupa 20 de minute,mai asteapta pana gasesti mai ieftin.

  11. #11 SP
    Junior Member Corsafuhrer's Avatar
    Am vazut si in Auchan Titan Kinect, era tot 700 si ceva de lei, dar nu retin exact suma.

  12. #12 SP
    Member i.gamer's Avatar
    Cert e ca o sa mai treaca ceva vreme pana se ieftineste.Cand o ajunge sub 7 milioane atunci mi-l iau si eu.Din cate a zis Monky,nu e prea grozav.

  13. #13 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, va fi in stoc la inceputul lunii ianuarie si da, pretul se va mari. Este bine sa se faca o precomanda pentru ca se va onora la pretul de acum.

  14. #14 SP
    Member i.gamer's Avatar
    Oricum nu uitati de ce a zis Monky.Nu a fost foarte satisfacut de Kinect.Din cate am inteles eu e nevoie de fff mult spatiu pt a juca klumea,din pacate e cam greu cu apartamentele noastre din Bucuresti.

  15. #15 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    3,5 m e destul? si de ce se va mari pretul? nu mi se pare normal

  16. #16 SP
    Member i.gamer's Avatar
    ^Asa e la noi in Romania,e criza,asa ca preturile CRESC in loc sa scada...EU m-am obisnuit deja cu toate prostiile astea.

  17. #17 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    stiiti de ce la englezi e mult mai ieftin inainte de carciun? pt ca ei se pregatesc de craciun chiar si cu 2-3 luni inainte. la noi deabea dupa revalion se mai ieftineste ceva....foamea asta de bani....

  18. #18 SP
    Member daredevil's Avatar
    Kinect nu se merita pentru jocurile care le creeaza microsoft
    daca vrei ceva mai bunicel incearca noul joc cu harry potter functioneaza si cu,kinect si fara

  19. #19 SP
    Member i.gamer's Avatar
    ^mai asteapta,si o sa vezi ca se va ieftini si vor aparea si jocuri mai bune.Cei de la Microsoft nu sunt asa prosti!O sa apara si o varianta imbunatatita de kinect si tot asa.Cum am mai spus in alte posturi,aceasta versiune de kinect este de proba,ca sa zicem asa,e normal sa aiba ceva defecte.Aceste defecte vor fi reparate in timp

  20. #20 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Omule, Kinect-ul nu are niciun defect, a stat aproape 2 ani in teste. Te rog termina cu spam-ul si aberatiile.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 01-01-2015, 17:15
  2. Replies: 2 Last Post: 31-12-2014, 18:03
  3. Replies: 20 Last Post: 31-12-2013, 07:02
  4. Replies: 7 Last Post: 22-12-2013, 23:16

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts