Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 26

Thread: Xbox Live 12 luni incepand cu 7 lire

  1. #1 SP
    Junior Member DangeR's Avatar

    Xbox Live 12 luni incepand cu 7 lire

    Am descoperit o metoda prin care se poate obtine Xbox Live - 12 months gold cu minim 7 lire maxim 21 lire Totul depinde de "efortul" pe care vrei sa-l depui... daca e cineva interesat... sa ma anunte... sunt dispus sa ofer inapoi 50% din valoarea care trebuie "platita".

    Ce trebuie facut? Trebuie sa te inregistrezi pe un site... sa-ti activezi contul achizionand un pachet de hosting la 7 lire si apoi sa aduci 2 prieteni, iar apoi primesti ca si "gift" Xbox Live - 12 months gold.

    Mai exact? Ori platesti 7 lire pentru XBL ori iti faci tu 3 conturi si platest 3x7=21 lire care inseamna 100 lei...

    E testat prima oara sa ma asigur ca merge 100% facandu-mi 3 conturi... si guess what... am primit XBL ... nu vreau sa fac reclama sau "scam"...

    Sau... ofer 1 cont deja activat... si mai trebuie doar sa aduci 2 prieteni pentru 50% din suma platita de mine...

  2. #2 SP
    Member Cata96's Avatar
    Puteai posta direct site-ul si nu trebuia sa ii faci pe oamenii care doresc informatia sa posteze de nebuni.........
    PS: Doar un sfat!

  3. #3 SP
    Junior Member DangeR's Avatar
    Nu vreau sa fac reclama... de asta nu am postat site-ul... daca imi este permis il postez cu cea mai mare placere.

  4. #4 SP
    Member Cata96's Avatar
    Tu nu vrei sa faci reclama...tu doar vrei sa ajuti niste oameni...
    PS : Pentru reclama citeste putin aici

  5. #5 SP
    Junior Member DangeR's Avatar
    Sincer? Vreau sa ajut si pe altii... ca si pe mine m-a ajutat cineva... eu la randul meu ajutandu-l. Eu spre exemplu mi-am cumparat card-ul de XBL cu 21 lire asta inseamna 100 lei in loc de ~170 lei unul... iar prin chestia asta ajutand mai departe ce e drept... mai imi iese si mie un card apoi dar si voi iesiti mult mai ieftin.

    PS. E vorba de http://consoles.freebiejeebies.co.uk/

    ---------- Post added 03-01-2011 at 01:05 AM ----------

    Apropo... va sugerez sa alegeti "oferta" a 2-a ( FastHosts ) care e cea mai ok zic eu.

  6. #6 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    nu se risca nimeni?

  7. #7 SP
    Junior Member DangeR's Avatar
    Eu m-am riscat... si mi-a iesit un cont de XBL cu 100 lei

  8. #8 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    asta am inteles. ma refer la altcineva

  9. #9 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Daca acceptau siteurile alea paypal, nu numa card incercam eu lol.

  10. #10 SP
    Junior Member DangeR's Avatar
    Accepta paypal... eu am ales oferta de la FastHosts si am platit prin paypal

  11. #11 SP
    Junior Member jhonq's Avatar
    deci merge sau e tzeapa?

  12. #12 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nu vezi ca nu se mai baga nimeni. E criza si banii sunt scumpi la vedere

  13. #13 SP
    Member kosashu's Avatar
    Pai nimeni nu mai vrea sa ia teapa! Nu spun ca metoda asta ar fi teapa, dar nici nu as vrea sa arunc banii pe fereastra prin aceasta metoda!

  14. #14 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Decat sa risc, mai bine dau 40 de lire si imi iau gold pentru 12 luni.

  15. #15 SP
    Junior Member simistef's Avatar
    Vad ca hosting-ul costa 2,49 lire. S-a mai ieftinit sau trebuie sa mai cumperi ceva ?

  16. #16 SP
    Junior Member dreq's Avatar
    costa 2.49 pe luna insa pachetul este de 6 luni.

  17. #17 SP
    Junior Member DangeR's Avatar
    Ofer 20 lei prin transfer bancar home bank sau prin paypal in euro primei persoane care se inregistreaza de pe linkul Consoles.FreebieJeebies (click pe link) si completeaza o oferta de acolo apoi imi trimite PM cu mailul folosit cand are contul activat!

  18. #18 SP
    Junior Member DangeR's Avatar
    Nimeni?

  19. #19 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Quote Originally Posted by anotherchild View Post
    Decat sa risc, mai bine dau 40 de lire si imi iau gold pentru 12 luni.
    Unde ai gasit asa scump?
    xbox live points| cheap gaming codes| Xbox live 12 month cheap| buy xbox live 12 month card l xbox live 12 month subscription code l xbox live 12 month gold membership card | Cheap Xbox Live Codes

  20. #20 SP
    Junior Member DangeR's Avatar
    Up!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Live 12 luni gratuit sau cu 7 lire By DangeR in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 14 Last Post: 11-02-2012, 15:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts