Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 15 of 15

Thread: Xbox Live 12 luni gratuit sau cu 7 lire

  1. #1 SP
    Junior Member DangeR's Avatar

    Xbox Live 12 luni gratuit sau cu 7 lire

    Incep prin a spune ca nu e minciuna sau reclama mascata. Incep cu dovezile. Cat m-a costat pe mine? Pai 7 lire ca sa-mi activez contul... am adus 1 referral (un amic) si inca un cont facut pe numele prietenei... la care am prins o oferta de activare gratuita.
    Cost xbox live pentru mine? 7 lire / 35 lei

    Ce trebuie facut? Trebuie sa te inregistrezi aici: Consoles.FreebieJeebies ... sa-ti activezi contul achizionand un pachet de hosting la 7 lire (sau poate ai noroc si prinzi ceva gratuit... ori gasesti o alta oferta mai ieftina) si apoi sa aduci 2 prieteni, iar apoi primesti ca si "gift" Xbox Live - 12 months gold.

    Mai exact? Ori platesti 7 lire pentru XBL ori iti faci tu 3 conturi si platest 3x7=21 lire care inseamna 100 lei...

    DOVADA:









    Pentru orice intrebari... aici sau PM.
    PS. NU VA COSTA ABSOLUT NIMIC SA VA INREGISTRATI, E GRATUIT.

  2. #2 SP
    Member eneea's Avatar
    ddue n-am inteles, cucele 7 lire pe care le-ai platit ai primti ceva? sau doar inregistrarea costa 7 lire si apoi te descurci cum poti sa fac irost de referali?

  3. #3 SP
    Junior Member DangeR's Avatar
    Cu cele 7 lire mi-am activat eu contul...pentru a-l activa trebuie sa completezi o oferta. In acel moment nu era una gratis sau mai ieftina.
    Apoi i-am explicat unui amic treaba si el s-a inregistrat la fel (primul referral), iar al 2-lea referral a fost contul prieteni unde a prins oferta gratuita, trebuia sa te inregistrezi undeva trial apoi dupa 2-3 zile dadeai cancel la cont.
    Deci pe mine m-a costat 7 lire. Amicul meu a facut la fel si am iesit amandoi castigati

  4. #4 SP
    Member alysefu's Avatar
    Cool

  5. #5 SP
    Junior Member DangeR's Avatar
    Pentru cei care se inregistreaza de pe linkul de mai sus si isi activeaza contul (apare activat) le trimit 4 lire (20 lei) in paypal sau cont bancar

  6. #6 SP
    Junior Member luciansima80's Avatar
    e schema ponzi sau mi se pare mie?

  7. #7 SP
    Junior Member DangeR's Avatar
    Si da si nu...dar cert e ca oricum iesi in avantaj.

  8. #8 SP
    Junior Member danutux's Avatar
    eu m-am inregistrat de pe linkul tau
    [email protected]

  9. #9 SP
    Junior Member DangeR's Avatar
    Ok danutux. Daca ai completat o oferta...imediat ce ti s-a activat contul ma tin de promisiune

  10. #10 SP
    Junior Member danutux's Avatar
    si cum completez o oferta?

  11. #11 SP
    Junior Member DangeR's Avatar
    Sus in meniu ai butonul Offers. Da-i click acolo apoi ai toate datele necesare.

  12. #12 SP
    Junior Member DragonuAK47's Avatar
    N-am inteles nimic.

  13. #13 SP
    Junior Member DangeR's Avatar
    DragonuAK47 ce nu ai inteles... zi-mi ca incerc sa-ti explic mai bine de atat

  14. #14 SP
    Junior Member DangeR's Avatar
    Tocmai am verificat si eu toate ofertele... si am gasit o modalitate de a va activa contul printr-o oferta cu DOAR 2.95$ !!!
    Eu va propun/sugerez sa "riscati" 10 lei (un pachet de tigari) ca nu aveti absolut nimic de pierdut... si aveti si dovada sus ca totul e sigur si 100% functional.
    Cine e interesat sa-mi dea un PM si va ofer toate detaliile! (Nu e minciuna... tocmai am activat contul unui amic cu 2.95$)

  15. #15 SP
    Junior Member DangeR's Avatar
    A activat un amic un cont cu 2.95$ (mai exact 9,96 lei) iar statusul lui e Pending Va tin la curent cand devine completed si ce se mai intampla.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Xbox Live 12 luni incepand cu 7 lire By DangeR in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 25 Last Post: 03-02-2011, 13:04
  2. 1st April News: Serviciul Xbox-Live gratuit By Nightbox in forum Offtopic
    Replies: 31 Last Post: 03-04-2009, 01:02

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts