Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Cum conectez un X360 Slim la monitor...

  1. #1 SP
    Banned Sha.'s Avatar

    Cum conectez un X360 Slim la monitor...

    Am fazut ca la "Pune o intrebare si primeste un raspuns" ramai cu intrebarea pusa.. asa ca:

    Am un monitor Samsung SyncMaster 933SN, si vreau sa conectez Xbox-ul la el.Ce cablu imi trebuie? Si cum fac se sa auda? Am niste boxe Logitech prin USB,care se conecteaza la calculator prin USB dar are si 3 iesiri USB,poate ma ajuta..

  2. #2 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    cablu vga, original si sigilat am eu cu 70, se vede perfect

  3. #3 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    cablu vga, original si sigilat am eu cu 70, se vede perfect
    Nu iti mai face reclama

  4. #4 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    că? vezi-ti ma de treaba ta.

  5. #5 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    In primu rand nu stau sa ma complic cu persoane de pe internet pentru un cablu care este VGA... si in al doilea rand nu ai voie sa iti face reclama.

  6. #6 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by Sha. View Post
    In primu rand nu stau sa ma complic cu persoane de pe internet pentru un cablu care este VGA...
    Aham, tu defapt ai stiu ca ai nevoie de un cablu VGA..... Daca nu ai HDMI, nu ai alta solutie.

  7. #7 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vezi ca nu este un simplu cablu VGA-VGA, ca la calculator. Trebuie cablu special, Xbox-VGA.

  8. #8 SP
    Banned Sha.'s Avatar
    Quote Originally Posted by Danny View Post
    Aham, tu defapt ai stiu ca ai nevoie de un cablu VGA..... Daca nu ai HDMI, nu ai alta solutie.
    Am vazut pe net cabluri HDMI-DVI special pt Xbox, acum ramane problema cu sunetul.

  9. #9 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

    Re: Cum conectez un X360 Slim la monitor...

    Sunetul il scoti separat.

    Sent from Mars using Tapatalk 3

  10. #10 SP
    Member zempty's Avatar
    Acel cablu VGA special pt. xbox mi se pare ca are si 2 mufe audio L+R care se poate conecta la spatele sistemului daca ai mufe pentru ele si treci boxele pe aux.

  11. #11 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    eu mi-am pus dvi-hdmi de la monitor la xbox dar nu am sunet.....ce cablu imi trebui sa scot sunetul prin boxele de la tv???ms

  12. #12 SP
    Junior Member tmsgaby's Avatar
    ai ne voide de : Amazon.com: Importer520 Gold Plated 6 feet Premium VGA Cable with Digital Optical Audio Port for Microsoft Xbox 360 to TV equipment for PC HDTV: Electronics pentru a conecta xboxul la monitor

    Si de Amazon.com: Manhattan 6 inches Stereo Splitter-3.5mm Jack to 2-RCA Jacks Audio Adapter: Electronics daca monitorul nu are boxe, cu acel cablu facand iesire de jack unde sa iti bagi boxe/casti

    Toate le gasesti in careffour/media galaxy/altex/emag/orice alt magazin romanesc
    Primul cablu e mai scump daca il cumperi original (undeva la 100-150 de lei, cablul al doilea 10-15 lei)

    Am gasit si link pe siteul oficial
    http://www.xbox.com/en-US/xbox360/ac...360GVGSHDCable
    40$ si reda din 480p pana in 1080p.

  13. #13 SP
    Junior Member alexxx2011's Avatar
    Cel mai bine cumpara-ti un tv de preferat peste 147 3d full hd si o sa rulezi

  14. #14 SP
    Member bogdan-1984's Avatar
    Ms all

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Cum conectez Xboxul la monitor cu boxe? By Marinake in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 11-02-2013, 14:24
  2. Cum conectez controller xbox pe pc ? By dj_optick in forum Software
    Replies: 3 Last Post: 13-08-2011, 18:45
  3. Cum ma conectez/joc multiplayer pe ps2? By ShadowXDarK in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 3 Last Post: 05-07-2010, 19:50
  4. Cum conectez pc-ul la tv ? By PumaS in forum Offtopic
    Replies: 11 Last Post: 23-06-2009, 15:18

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts