Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 61 to 80 of 90

Thread: Forza Motorsport 2

  1. #61 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Eu am cam ramas fara CR si mai am de cumparat niste masini din zona Asia

  2. #62 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    pai baga lista

  3. #63 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Daca tot nu castig curse la forza... macar invat sa fac drift in el
    Attached Images Attached Images drifting.jpg drifting_forza.jpg

  4. #64 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Mergi muggs pt. masinute. M-am trezit deodata cu "All cars from Sweeden" achievement de 5 puncte

    P.S. Nici nu stiam ca in Suedia se fac masini

  5. #65 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Nu mi le trimiti si mie sa il fac si eu

  6. #66 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Hmm.. am o problemuta.. Live gold (trialul de o luna), forza 2 bundle, cateva ture si poze. Nu stiu de ce dar dupa pasii de upload spre forzamotorsport.net, nu gasesc nici o poza (dupa ce am dat sign in etc etc) pe site... ca si cum nu as fi facut nimic

  7. #67 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    @ Dj MO: Wow, ce skin ai pe masina!! Cine a stat sa picteze "consolegames.ro" logo... si Marcus Fenix pe capota de la motor...vreau si eu skin-ul !

  8. #68 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    @ Dj MO: Wow, ce skin ai pe masina!! Cine a stat sa picteze "consolegames.ro" logo... si Marcus Fenix pe capota de la motor...vreau si eu skin-ul !
    textul, sigla si sponsorii sunt facute de mine.... capetele lui Marcus si al lacustei, le-am primit de la CrissX

  9. #69 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    se baga cineva in seara asta?

  10. #70 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Te anunt eu nu sapt.a sta ce vine sapt viitoare ca am 48 H de live si vreau sa joc cu cineva.

  11. #71 SP
    Member ciypriyan's Avatar
    huh
    pe 1.02 imi expira gold-ul .

  12. #72 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    By demand:
    mi-a stat inima-n loc cand am vazut ..in prima poza de acolo..cam in al 3-lea sau al 4-lea rand pe la jumatatea lui sunt eu..ala cu sapca albasi cel cu coifu din ziar e taica-meu pacat ca am descoperit forumul la putin timp dupa ..si ati stat si la cealalta tribuna din dreapta vad unde am avut onoarea sa ma coc si eu.

    PS: a fost a naibii de calduroasa ziua aia..m-am ars la propriu

  13. #73 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Doritorii de curse virtuale sunt asteptati in seara asta la orele 20:30 la un "get together" in Forza Motorsport 2. Vrem sa ne alergam nitel, sa incingem cauciucurile si sa rupem spoilerele, asa ca un preludiu pentru FM3
    Postati aici daca intrati.

  14. #74 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Nu promit nimic, dar sper sa ajung. Am un chef nebun de o cursa, doua, trei..

  15. #75 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Prezent la 20.30

  16. #76 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Hai ca vin si eu, cu toate ca's afon la jocu asta.

  17. #77 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    In jur de 22:00-22:30 sunt prezent

  18. #78 SP
    Junior Member okei's Avatar
    A fost primul meu joc alaturi de Gears of War , dar nu inteleg o chestie la Forza 2 , Care e faza cu Auction House? am incercat sa cumpar o masina , au trecut 10 secunde si mi-au dat banii inapoi

  19. #79 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Mai incearca. Pe Auction House poti cumpara masini pe care le-au pus alti useri la vanzare sub forma de licitatie. Nu licita in ultimul moment, pentru ca pana cand ajunge licitatia ta la server, este posibil ca aceasta sa expire. Apoi, urmareste masina pana expira licitatia, pentru a nu fi supralicitat de catre altcineva. In plus, orice chestie ce se intampla legata de Auction House este insotita de un mesaj in joc, deci daca erai putin atent aflai ce s-a intamplat.

  20. #80 SP
    Member cobain's Avatar
    imi vine si mie FM2 azi sau maine.. daca se mai organizeaza un party, ceva, let me know

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. Forza Motorsport 5 By tudyniuz in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 94 Last Post: 01-05-2015, 10:19
  2. Forza Motorsport 4 By Nash in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 541 Last Post: 28-08-2013, 19:01
  3. Forza Motorsport 3 By Axeaxel in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1181 Last Post: 16-05-2012, 15:28

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts