Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 58 of 58

Thread: Midnight club LA

  1. #41 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    Quote Originally Posted by Bitza View Post
    Imi poate spene si mie cineva cum deblochez South Central-ul?
    Am facut cont pe Social Club,m-am inscris,am licence B,am downloadat si instalat si harta cu South Central,are 1gb si ceva.
    Ce trebuie sa fac sa-l intalnesc pe nenea mecanic din SouthCentral ?
    thx in advanced.
    l-ai batut pe city champ?

  2. #42 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    L-am batut si pe el,si pe luxury champ,si pe bike champ,tuner champ,am facut 1 mil $ si am cumparat garajele ... Am 97% career complet.
    Mentionez ca am harta downloadata si instalata,ma pot plimba pe ea.

  3. #43 SP
    Junior Member adydeluxe's Avatar
    am o nelamurire cu midnight club la,am descarcat dlc'ul South Central free de pe live,si nu stiu cum sa fac sa'mi iau masinile din dlc.luminati'ma si pe mine.

  4. #44 SP
    Member Snoopz's Avatar
    South Central free are doar harta... South Central premium are masinile(si costa)


    Bitza imi poti spune cum ai facut beat city champ,luxury... and stuff?

  5. #45 SP
    Member dorin_star's Avatar
    E super tare jocul asta am jucat si eu pe ps2 midnight club si am ramas masca ce frumos se vedea .am vandut acum cateva zile versiunea originala pt ca mi-am facut comanda de COMPLET EDITION .daca vretzi datzimi add sa facem o cursa .s-au sa va vand o masina gata tunata ca am terminat jocul si nu ma costa nimic .dau si la reducere .RESPECT

  6. #46 SP
    Member Snoopz's Avatar
    revin cu o parere asupra acestui joc:
    1.consider ca acest joc a fost o pierdere de timp si bani
    2. faci acelasi c**at de 123343322 de ori
    3..la hard difficulty ...cel cu vw golf il lua pe cel cu lambo(pur si simplu aveai senzatia ca jucai cu un codat)
    4.bugurile din free run ma exasperau

    RESPECT pentru cei care au avut rabdare si nervi de otel ca sa il termine ,eu am ajuns la 60% si imi vine sa sparg TV-ul

  7. #47 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    E greu,dar te obisniesti.
    Ca sa ii bati pe aia la fiecare clasa in parte,trebuie sa iei o masina/motocicleta si sa faci curse cu ea pana faci la fiecare clasa in parte level 5 (parca,nu am mai jucat de ceava timp tot de nervi) si apoi te mai plimbi prin oras,mai faci curse,pana te suna ei ca sa te intreci cu ei.Mai am 2 clase de atunci si ii fac pe toti.
    dar tot fara south central sunt.adica am harta,dar nu am invite,masinile...

  8. #48 SP
    Member mishu's Avatar
    Mie chiar mia placut.Am facut si challengeurile alea pt R8,am terminat si DLC Story.Am vro 1000 si ceva la el.Cel mai fun e cand intri online unde sunt multi si vezi cum se injura negrii cu mexicanii penal!

  9. #49 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Quote Originally Posted by Bitza View Post
    E greu,dar te obisniesti.
    Ca sa ii bati pe aia la fiecare clasa in parte,trebuie sa iei o masina/motocicleta si sa faci curse cu ea pana faci la fiecare clasa in parte level 5 (parca,nu am mai jucat de ceava timp tot de nervi) si apoi te mai plimbi prin oras,mai faci curse,pana te suna ei ca sa te intreci cu ei.Mai am 2 clase de atunci si ii fac pe toti.
    dar tot fara south central sunt.adica am harta,dar nu am invite,masinile...
    tu ai probleme cu multiplayer-ul?ca vad ca ai versiunea normala care o am si eu + south central map pack!
    Nu apuc sa intru 2 min ca imi da freeze ori imi spune ca s-a pierdut conexiunea (am dat open porturilor care le foloseste jocul acesta )

  10. #50 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Pot juca multiplayer fara probleme...Ma gandesc ca poate am downloadata prea devreme dlc cu south centrel...nu stiu.Chiar nu mai stiu ce sa fac,si parca nu l-as incepe de la inceput...

  11. #51 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Eu am editia care are south central pe disc, si am primit achievementul cu deblocatul south central fara sa fac ceva anume, si din mom. ala incolo au inceput sa imi apara toate misiunile legate de SC.

  12. #52 SP
    Member liviu15's Avatar
    Am luat si eu complete edition si am ajuns in 2 zile la 50% , e cel mai bun arcade racing pe care l-am jucat dar si cel mai greu , acum la jumatea jocului greu mai fac o cursa din prima , dar nu prea e realist deoarece eram cu ultima motocicleata si m-a luat unul cu lambo-ul la start , cum sa se compare acceleratia de masina cu cea de mototcicleta ,plus ca plecasem pe o roata si cand pleci pe o roata accelereaza si mai repede.

  13. #53 SP
    Member Geonebun's Avatar
    Am luat si eu minunatia asta de joc si m am crucit cand am dat sa conduc si eu prima masina.
    Am observat ca te misti din analog dreapta , cum naiba e posibil asa ceva ? Mi am facut controalele clasic .. voi cum va jucati ?
    Cand iau curbele , parca prea repede se intoarce masina , cam ciudat stilul de condus , sper sa ma obisnuiesc.Tot incerc sa scot ak u pe geam dar nu merge.
    Mentionez ca il joc pe ps3 nu pe xbox.

  14. #54 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  15. #55 SP
    Member Dasani's Avatar
    Esti sigur ca e Midnight Club ?

  16. #56 SP
    Member zempty's Avatar


    Ciudat , emblema este de la Rockstar games iar acela cred ca este simbolul pentru Midnight Club in japoneza , scrie Midnight Club 5 Dubai trailer dar apare decat o masina la sfarsit , dar ce este mai curios este melodia aleasa pentru background este melodia lui Edward Maya - This is my life din cate imi dau seama

  17. #57 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Parereaa mea este ca filmuletul nu are nici o leg cu jocul. Mentionez ca am jucat toate midnight cluburile si nu are treaba cu nici unu .Mai degraba ar semana cu Test drive unlimited ,ala pune accent pe cladiri . Sper sa ma insel si sa apara cat mai repede pt. ca ROCKSTAR stie sa faca jocuri si MCLA a fost superb.

  18. #58 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Categoric nu are absolut nicio legatura. Este un "trailer" prea mare (aproape 4 minute), melodia de pe fundal nu are nicio legatura cu nimic, este si romaneasca. E clar un fake.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Midnight Club LA va primi DLC By huber in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 17-03-2009, 22:58
  2. Midnight Club Los Angeles By GeOKeR in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 12-12-2008, 10:35

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts