Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: O intrebare despre live !!!!

  1. #1 SP
    Banned dragosito's Avatar

    O intrebare despre live !!!!

    Am o intrebare putem juca pe xbox360 live cu cei din afara Romaniei sau numai cu cei din tara?

  2. #2 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    logic ca poti juca ai nevoie de un cont pe oficial pe xbox live si poti juca cu oricine are cont acolo

  3. #3 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Atata timp cat ai Xbox Live Gold ( daca nu ai card de credit vorbeste cu DjMo ca iti cumpara el) poti juca cu oricine de oriunde.

  4. #4 SP
    Junior Member petredragos's Avatar
    Si daca am carte de credit pot sa achizitionez un gold card?Chiar daca in Romania nu exista serviciul live?

  5. #5 SP
    Member alalalt's Avatar
    Da, achizitionezi mai exact codul. Microsoft Points Xbox - Your number one source for Instant Xbox Live Points
    Trebuie sa ai regiunea setata pe UK.

  6. #6 SP
    Junior Member petredragos's Avatar
    Si dupa ce achizitionez aia,primesc codul imediat?

  7. #7 SP
    Member alalalt's Avatar
    In cateva minute.

  8. #8 SP
    Junior Member petredragos's Avatar
    Ok.Marti imi bag net si o sa conectez consola.Mtm!

    Am inca o problema...mi-am pus net pe laptop de la aia de la rds.Mi-au tras firu' pana la laptop si apoi l-am conectat in portul LAN.Asa...Am si telefon,tot de la ei.Firul de la net e legat intr-o chestie alba,la care e bagata si mufa de la telefon.Langa mufa de la telefon,mai e un slot pt cablu de retea,unde am bagat eu o mufa de lan,iar pe cealalta mufa am conectat-o la xbox.Banuiesc ca,chestia alba e u fel de modem,sau ce dracu e???Nu merge-la testul network connection imi da disconnected!Ce naiba nu fac bine?PS:Scuze,dar sunt afon la calculatoare!!!

  9. #9 SP
    Member SiCK's Avatar
    Scoate mufa din PC si conecteaz-o la XBOX.Nu o sa ai net pe PC,dar o sa fii connected pe XBL.

  10. #10 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Quote Originally Posted by dragosito View Post
    Am o intrebare putem juca pe xbox360 live cu cei din afara Romaniei sau numai cu cei din tara?
    Te pot ajuta si eu sa cumperi Codul de aici 12+1 , am mai cumparat cateva, vine pe mail in cateva ore de cand l-am cumparat si ti-l pot da pe mess, costa 159.95 Ron, pentru mai multe detalii viziteaza linkul din semnatura.bafta

  11. #11 SP
    Junior Member V0rTex's Avatar
    am si eu o intrebare si odata achizitionat gold ce valabilitate are la pretul acela de 159.95 ron ?

  12. #12 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Adica? Cand timp beneficiezi de el? 12 luni teoretic.

  13. #13 SP
    Junior Member V0rTex's Avatar
    perfect nu dar pt un moment prin cap mia trecut o luna si mi sa parut un pret mult prea mare pt o luna ok ms mult de ajutor

  14. #14 SP
    Junior Member petredragos's Avatar
    Nu bag mufa in xbox pt ca imi zice tot disconnected.Am cumparat router.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Intrebare despre PSN UK si altele... By JohnCarmichael in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 22-06-2015, 22:44
  2. Intrebare despre ps plus support in romania pt ps4 By liviumos in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1 Last Post: 03-09-2014, 17:09
  3. Intrebare legata despre 2 jocuri la fel By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 10-03-2014, 13:37
  4. Intrebare despre Galaxy S3 si charger auto By SublimingSun in forum GSM
    Replies: 4 Last Post: 24-10-2012, 18:43
  5. Am o intrebare despre un joc By Cristy in forum Help Desk
    Replies: 6 Last Post: 10-07-2009, 08:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts