Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 19 of 19

Thread: Wheelman

  1. #1 SP
    Member dexx's Avatar

    Wheelman

    Drept urmare nu am vazut un thread dedicat jocului pentru versiunea de Xbox 360 .

    Aici puteti vorbi orice are legatura cu jocul -> probleme in misiuni , puteti sa spuneti cateva "tips & tricks" , unde se gasesc diferite masini puternice ...etc.

    Eu am ajuns pana la misiunea cu Brokerul acela si am un pistol si un ak-47 ... iar masina mea preferata e "The Pontiac"

    P.s : in caz ca exista un thread asemanator acestuia(desi nu cred , ca am dat search de 10 ori) puteti sa il stergeti .

  2. #2 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Jocu asta mi se pare un glitch...

  3. #3 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Jocu asta mi se pare un glitch...
    Un glitch total, un alt gunoi movie-based

  4. #4 SP
    Junior Member Corsafuhrer's Avatar
    Mai era un topic pe tema jocului asta: http://www.consolegames.ro/forum/f9-...vs-capsunarii/

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Am �nceput azi jocul (sunt la mission 3) și pot spune că jocul e de 10 ori mai bun dec�t GTA IV. Sincer să fiu mă așteptam la un dezastru dar nu, n-am avut nicio problemă. Cu ce-am avut probleme �n GTA IV aici n-am (mă refer la control) + că jocul are unele faze de nota zc [ramm-ing, airjack-ing (indiferent unde și c�nd), etc.]...

    Povestea nu-i așa de interesantă, recunosc, dar ca și gameplay, p�nă acum, numai de bine.

    *p.s.

    Povestea nu-i interesantă dar e super funny...cu glume din alea de 2 lei

  6. #6 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Ronnie, mie mi se pare un dezastru. Jocul asta a fost un cosmar pentru mine. Stai sa vezi chin la achievementul I live for this stuff ! 105 misiuni secundare dupa ce termini jocul si la toate trebuie sa faci rank S. M-au distrus psihic !

  7. #7 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eh, �ncetuc cu treabă bună - tocmai am deblocat Cyclone & Aimed Shot

    ---------- Post added 06-06-2011 at 05:14 PM ---------- Previous post was 05-06-2011 at 06:17 PM ----------

    Tocmai am luat The Target Revealed. Doamne, ce nebunie prin tunel cu motocicleta și apoi să ajung �n față la primul vagon

  8. #8 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by vvalentin85 View Post
    Stai sa vezi chin la achievementul I live for this stuff !

  9. #9 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Ce e Ronnie, ai ajuns deja acolo ?

  10. #10 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by vvalentin85 View Post
    Ce e Ronnie, ai ajuns deja acolo ?
    Da, mai am c�tave și-s gata - apoi mă apuc de lei, lol.

    Mă cam disperă traficul - cel mai mare inamic.

  11. #11 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Si leii aia sunt imputiti, pentru ca m-a pacalit unul care l-am ratat, si a trebuit sa caut iar de la 0. Mare atentie, la numarul 7, vezi ca e marcat aiurea pe harta si e posibil sa uiti de el. Oricum, o sa gasesti comentariile mele la threadul cu leii.

  12. #12 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by vvalentin85 View Post
    Si leii aia sunt imputiti, pentru ca m-a pacalit unul care l-am ratat, si a trebuit sa caut iar de la 0. Mare atentie, la numarul 7, vezi ca e marcat aiurea pe harta si e posibil sa uiti de el. Oricum, o sa gasesti comentariile mele la threadul cu leii.
    Eu am distrus c�țiva �n timp ce jucam (din greșală) - sper să mai țin mine care și să nu-i caut ca un disperat, așa cum am căutat steagurile din Assassin's Creed 1, lol.

  13. #13 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    xbox 360 live gamercard's tracker just found ronann1 online now playing wheelman on xbox live.

    Pick it, pack it fire it up, come along, lets get ronann1's gaming on! Gamer score is 171,446. That is an increase of 135 points over last time! He rocked out to wheelman adding 5 achievements, tekken 6, and yeah... Wow... My processor hurts...
    ...m-au prins!

  14. #14 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Gata! Wooo!

    RonanN1's Xbox - Jun 13 2011

    I thought RonanN1 just wanted to listen to music or watch a DVD. Turns out he was there to game. With a gamer score of 171,546, I should have known that was the case. That is a gain of 100 points over last time! He rallied Wheelman adding 1 achievement, TEKKEN 6, and think of all the things we learned! Ha... look at me still typing this blog entry when there is gaming to do! Let's keep it up RonanN1!

    Did I mention that I like it when people like us? RonanN1's gamer reputation increased yesterday proving that he is an all-around nice guy.

  15. #15 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Ai si facut 1000 la el ? Cum naiba ai terminat misiunile alea asa repede ?

  16. #16 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by vvalentin85 View Post
    Ai si facut 1000 la el ? Cum naiba ai terminat misiunile alea asa repede ?
    Păi l-am jucat aproape două săptăm�ni, lol. Nu-i un joc la care să stai LUNI de zile că nu-i la ce, un walkthrough e suficient pentru 1k (dacă salvezi �n sloturi separate - Balance of Power- ) - iar după ce �nveți orașul, uah!

    A fost fun, mult mai fun dec�t GTAIV, asta din cauza controlului arcade. Iar faza cu Balance of Power mi-a adus aminte de Mercenaries 2:World in Flames (alt joc fun dar din păcate plin de glitch-uri aiurite).

    <3 Fugitive Missions - aproape toate le-am făcut pe motocicletă. C�teva le-am făcut cu mașini doar pentru că pierdeam timp la oprire, lol. Tot pe l�ngă mă opream cu motocicleta și apoi p�nă mă �ntorceam...

    Păcat că n-are MP.

    *p.s.

    Am luat ceva DLC FREE de pe marketplace, apoi nu face nimic. WTF? Nu trebuia să adauge 6 misiuni �n plus?

  17. #17 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Din cate stiu, era un dlc care costa 800 de puncte, in niciun caz nu era gratis. Dar nu m-a interesat pt ca nu a avut achieves.

    Iar in legatura cu misiunile, pe mine m-au enervat foarte tare cele de taxi, pentru ca nu scurtam drumul suficient. Apoi mai erau hot potato si cele in care trebuia sa faci puncte pe strada. Cu celelalte n-am avut probleme.

  18. #18 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by vvalentin85 View Post
    Din cate stiu, era un dlc care costa 800 de puncte, in niciun caz nu era gratis. Dar nu m-a interesat pt ca nu a avut achieves.
    ...hmmm, da, ai dreptate. Dar e ciudat că apare așa:
    Iar la description ambele au:

    Street Showdown pack features a unique race that puts you head-to head against 5 other opponents. Will you put your foot down and head for the line using pure speed, or will you use all of your skills in vehicle melee and projectile attacks to eliminate your opponents in a no-holds-barred, all out assault?
    Mie de exeplu, dacă intru din dashboard pe marketplace, nici nu-mi apare al 2-lea. Doar cel FREE

    ...no dă-l �ncolo

  19. #19 SP
    Member JamiroQuai's Avatar
    Inseamna ca e 400, nu 800. Am retinut eu prost. Dar ala are sigur misiuni, pentru ca am citit pe un thread al jocului de pe x360a mai demult.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. User Review: Wheelman By trickz in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 5 Last Post: 26-07-2009, 16:29
  2. Wheelman Videos By istrategie in forum Videos
    Replies: 10 Last Post: 16-04-2009, 22:38
  3. Wheelman amanat By SpitFire in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 20-01-2009, 11:58
  4. Wheelman feat. Romanians By h0stile in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 25-08-2008, 18:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts