Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 60

Thread: Concursuri live

  1. #1 SP
    Member DUMYMIX's Avatar

    Arrow Concursuri live

    O sa ne mutam aici cu pregatirea concursurilor...alalant si mariuk..sa postati aici....

  2. #2 SP
    Member alalalt's Avatar
    Sal lume. Ma bucur sa aud ca MonkY inca mai e in viata. Felicitari pentru initiativa.

    Pentru cei care nu stiu despre ce este vorba in acest thread, puteti gasi originalul aici.
    Looking forward to hearing from you

  3. #3 SP
    Member N3O2005's Avatar
    waw ... livebashing ... yes plx

  4. #4 SP
    Member mariuck's Avatar
    Acesta este regulamentul pentru fifa, il postam pe forum ca voi sa puteti spune daca este vreo regula care nu va convine sau daca vreti sa adaugati reguli check it out


    REGULAMENT FIFA


    1.Inscrierea in campionat se va face automat prin intermediul site-ului
    2.Fiecare jucator este OBLIGAT sa ia legatura cu adversarul sau si sa stabileasca o ora si data in intervalul de timp al meciului respectiv (3 zile pentru tur si retur)
    3.Meciurile se vor juca la World Class, 6 min, FAST.
    4.Dupa terminarea meciului unul din jucatori este obligat sa posteze rezultatul meciului in cel mai scurt timp (in intervalul de timp al meciului respectiv).
    5.In cazul in care cineva paraseste partida de joc, acesta va pierde mieciul, indiferent de motivul din cauza caruia a trebuit sa inchida consola.
    6.Nu vor exista observatori, asa ca daca cineva nu are incredere in adversar este bine sa faca o poza cu camera foto, sau telefonul la scorul final.
    7.Meciurile se vor juca in sistem oficial: victorie 3p, egal 1p, infrangere 0p.
    8.Meciurile se vor juca pana in prelungiri (fara penalty)
    9.Fiecare gol conteaza pentru ca in cazul in care este egalitate la puncte castigatorul se va alege prin diferenta de goluri.
    10.Si ultima regula.... HAVE FUN every body !!

  5. #5 SP
    Member obidan's Avatar
    Uhmm..si la Gears cum faceti? ca ma bag si eu
    E nevoie de microfon?
    EDIT:
    Si Halo3, GTA IV...

  6. #6 SP
    Member N3O2005's Avatar
    gears/cod4/dirt/gta4 sunt disponibil sa joc online

  7. #7 SP
    Member mariuck's Avatar
    Quote Originally Posted by obidan View Post
    Uhmm..si la Gears cum faceti? ca ma bag si eu
    E nevoie de microfon?
    EDIT:
    Si Halo3, GTA IV...
    La gears of wars, o sa cautam un regulament pe net si o sa-l adaptam la ceea ce vom face noi, cat despre microfon.. meciurile cred ca vor fi pe team-uri... asa ca treaba asta va tine de politica echipei

    @ N3O2005 esti bine venit

  8. #8 SP
    Member padawan's Avatar
    Doar GTA 4, BF:Bad Company si eventual Forza Motosport 2 le am pentru online

  9. #9 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    desi mi s-a cam acrit de el, totusi as vrea un concurs cod4

  10. #10 SP
    Member N3O2005's Avatar
    ar trebuii sa imi iau orange box original da nu stiu cati de aici il au sau ar juca

  11. #11 SP
    Member mariuck's Avatar
    Quote Originally Posted by N3O2005 View Post
    ar trebuii sa imi iau orange box original da nu stiu cati de aici il au sau ar juca
    important este sa fie destui oameni pentru un joc si se va demara un campionat pentru acel joc

  12. #12 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pentru Gears of War....

    1. echipe de 4 fara observatori si echipa castigatoare merge mai departe
    2. echipe de 3, al 4-lea om din fiecare echipa, observator daca se doreste filmarea meciurilor... observatorul este omorat de catre un coechipier la inceputul fiecarei runde

    mod de joc, execution, player match, custom map.... bleed time 5 secunde, friendly fire.... se joaca cate un meci a cate 5 runde, 5 minute pe runda

    daca se inscriu: zuben, sanjuro, shtan, condoe, sacaluka, acestia trebuiesc facuti generali pe echipe... nu va fi egalitate daca vor fi 4 dintre ei in aceeasi echipa si campionatul va fi din start denaturat

    asta este regulamentul gandit de mine cand am vrut sa fac concursul... sper sa fie cu folos

  13. #13 SP
    Member mariuck's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Pentru Gears of War....

    1. echipe de 4 fara observatori si echipa castigatoare merge mai departe
    2. echipe de 3, al 4-lea om din fiecare echipa, observator daca se doreste filmarea meciurilor... observatorul este omorat de catre un coechipier la inceputul fiecarei runde

    mod de joc, execution, player match, custom map.... bleed time 5 secunde, friendly fire.... se joaca cate un meci a cate 5 runde, 5 minute pe runda

    daca se inscriu: zuben, sanjuro, shtan, condoe, sacaluka, acestia trebuiesc facuti generali pe echipe... nu va fi egalitate daca vor fi 4 dintre ei in aceeasi echipa si campionatul va fi din start denaturat

    asta este regulamentul gandit de mine cand am vrut sa fac concursul... sper sa fie cu folos
    Ty DJ Mo, e un inceput bun

  14. #14 SP
    Junior Member I Zuben I's Avatar
    Gears / Halo 3/ COD 4/ GTA IV/ BF Bad Company/ Team Fortress si daca vreti intru si la Forza 2 , carne de tun.

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bon, mie sa-mi spuneti cand puneti la punct detaliile pt. concurs, si CG vine cu cate un premiu

  16. #16 SP
    Member richardm27's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    desi mi s-a cam acrit de el, totusi as vrea un concurs cod4
    Mika te-a corupt si pe tine BF, erai singurul care ramasese pe baricade.

  17. #17 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by mariuck View Post
    Acesta este regulamentul pentru fifa, il postam pe forum ca voi sa puteti spune daca este vreo regula care nu va convine sau daca vreti sa adaugati reguli check it out


    REGULAMENT FIFA


    1.Inscrierea in campionat se va face automat prin intermediul site-ului
    2.Fiecare jucator este OBLIGAT sa ia legatura cu adversarul sau si sa stabileasca o ora si data in intervalul de timp al meciului respectiv (3 zile pentru tur si retur)
    3.Meciurile se vor juca la World Class, 6 min, FAST.
    4.Dupa terminarea meciului unul din jucatori este obligat sa posteze rezultatul meciului in cel mai scurt timp (in intervalul de timp al meciului respectiv).
    5.In cazul in care cineva paraseste partida de joc, acesta va pierde mieciul, indiferent de motivul din cauza caruia a trebuit sa inchida consola.
    6.Nu vor exista observatori, asa ca daca cineva nu are incredere in adversar este bine sa faca o poza cu camera foto, sau telefonul la scorul final.
    7.Meciurile se vor juca in sistem oficial: victorie 3p, egal 1p, infrangere 0p.
    8.Meciurile se vor juca pana in prelungiri (fara penalty)
    9.Fiecare gol conteaza pentru ca in cazul in care este egalitate la puncte castigatorul se va alege prin diferenta de goluri.
    10.Si ultima regula.... HAVE FUN every body !!

    De ce nu faci un thread separat pentru acest concurs deja organizat? Si threadul sa raman doar ptr discutii generale in vederea organizarii de alte consursuri ?

  18. #18 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    nu-i adevarat. mai sunt blazer si axel . eu am trecut de partea intunecata .

  19. #19 SP
    Member mariuck's Avatar
    @Bobby pai noi vrem sa facem pe un site toate chestiile astea, nu pe forum, ca vom ocupa multe threads si.. e mai interesant pe site, si vom folosii acest thread ca dicutii generale

    @Monky multumim mult.

  20. #20 SP
    Member mariuck's Avatar
    Va rog postati aici ceea ce nu va convine din regulament sau ceea ce a-ti dorii sa adaugati

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Concursuri interne si internationale By MonkY in forum Console Club
    Replies: 88 Last Post: 04-08-2023, 17:24
  2. Concursuri CG Martie 2010 By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 258 Last Post: 26-03-2010, 01:15
  3. Idei concursuri 2010 By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 85 Last Post: 03-03-2010, 21:44
  4. Concursuri Live By okei in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 8 Last Post: 28-02-2010, 20:56

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts