Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 6 of 6

Thread: Ce se poate face la aceasta eroare

  1. #1 SP
    Junior Member moshulica74's Avatar

    Ce se poate face la aceasta eroare

    Buna seara, am achizitionat un joc ( COD Advanced warfare day zero edition ) la mana a doua. Se instaleaza, face download la content pack, dar cand vreau sa intru in el imi apare eroarea din fotografie.
    Am jucat alte jocuri sa vad daca este devina consola, dar se pare ca este devina doar acest joc. Am sters discul cu alcool si o carpa moale, dar fara niciun rezultat.

    Va rog sa-mi spune-ti daca se poate face ceva pentru a putea juca acest joc.

    Va multumesc anticipat.
    Attached Images Attached Images imag0847.jpg

  2. #2 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Nu ai ce sa-i faci, discul are probleme din pacate.

  3. #3 SP
    Junior Member moshulica74's Avatar
    Multumesc pentru raspuns.

  4. #4 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Ori e discul zgariat sau defect din fabrica, ori ai praf pe lentila si nu il poate citi.

  5. #5 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu tind sa cred ca-i defect din fabrica. Am patit asa la cateva jocuri sigilate si n-am avut ce sa-i mai fac. Rezolvare este...depinde doar de unde l-ai luat. Banii inapoi, voucher, inlocuire cu versiunea digitala sau cu cea retail, etc.

  6. #6 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    NU mai sterge cu alcool...matuieste suprafata.Incerca ceva mai neconventional ...pune pasta de dinti pe suprafata discului si dupa lasi jetul de apa sa curete pasta si incerci asa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Sacred 3 isi face aparitia in aceasta vara By MonkY in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 04-09-2014, 09:30
  2. Eroare By americanu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 7 Last Post: 30-06-2014, 08:04
  3. Cum se poate face report la un player pe PS3? By f117stlth in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 3 Last Post: 30-09-2012, 04:47
  4. Eroare in Safari By eXist in forum Help Desk
    Replies: 17 Last Post: 04-08-2010, 23:22

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts