Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 17 of 17

Thread: Cumpar Persona 5 sau Yakuza 0

  1. #1 SP
    Member Darthstone's Avatar

    Cumpar Persona 5 sau Yakuza 0

    Dupa cum titlul precizeaza, cumpar Persona 5 sau Yakuza 0, nu conteaza daca nu sunt sigilate. Platesc eu transportul. Astept oferte.

    ---------- Post added 16-01-2018 at 13:30 ----------

    Astept oferte

  2. #2 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Valabil

  3. #3 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Inca valabil

  4. #4 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Valabil

  5. #5 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Valabil doar Yakuza

  6. #6 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Din pacate au cam disparut de la noi de prin magazinele mari sau sunt prea scumpe pt niste jocuri aparute acum 1 an.
    Este Yakuza pe Olx, dar il gasesti cu Yakuza Zero, nu scris cu 0. Este 120 sigilat. Partea proasta e ca mie nu mi-a raspuns omul de o saptamana, asa ca am luat de la Gamerland cu 155 cu tot cu transport.

  7. #7 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Asa se pare. Anuntul ala e teapa, pe grup lumea se plange de utilizator ca da tepe. Eu i-am scris si am cerut sa trimita cu verificare colet cand a auzit de verificare transport a zis ca nu mai e valabil. Gamerland are pret bun cred ca il iau si eu de acolo daca e ok siteul.

  8. #8 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    De ok e ok. Sunt unguri, din cate stiu. Dureaza cateva zile sa vina.
    Pana acum nu mai luasem de la ei, ca, de obicei, au preturi mai mari decat la noi.

  9. #9 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Carcasa e pe maghiara sau engleza?

  10. #10 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Pe fata e in engleza, pe spate asa si asa


  11. #11 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Ma gandesc ca jocul e pe engleza subtitrat. Cat a durat pana ti-a venit comanda?

  12. #12 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Da, jocul e cu audio in japoneza si subtitrare in engleza.
    La mine a durat ceva pana l-au trimis ca au avut probleme cu logistica de livrare, dar m-au contactat imediat dupa ce am facut comanda si m-au informat cand pot trimite.
    Dupa ce si-au rezolvat problemele, a durat vreo 2 zile parca.
    Deci, daca ai face comanda azi, cred ca iti ajunge pe miercuri-joi. Oricum platesti la livrare, deci daca gasesti in alta parte mai ieftin pana vine, poti oricand sa o refuzi.

    Persona 5 ai reusit sa iei?

  13. #13 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Persona 5 nu am avut alta varianta decat digital, cand era Deal of the Week la 129 ron. Inca bag la greu. Btw, cu ce curier vine Yakuza?

  14. #14 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Cu Cargus.
    Am vazut si eu ca era 139 versiunea full pe store, dar inca nu sunt hotarat daca am >100 de ore sa bag in Persona...

  15. #15 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Stai linistit, nici eu nu am atat timp de investit dar il joc pe reprize. Chiar jocul recomanda sa nu te grabesti. Eu il joc aproape zilnic, nu e nicio graba cu el. Trebuie luat incet si cu rabdare. Eu 2 reduceri am ratat la el pana sa ma hotarasc. Isi merita cei 130 de lei, mai ales la cat continut are si cate poti sa faci. Mersi de pont, o sa iau si eu Yakuza. Btw, oferta buna daca nu te intereseaza sa ai varianta fizica, daca faci precomanda la Yakuza 6, primesti Yakuza 0 gratis.

  16. #16 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Prefer sa am varianta fizica. Probabil o sa iau si Kiwami. Sper sa nu dispara si asta de prin magazine. Apoi mai vedem cu 6le. Pacat ca nu se stie nimic de Kiwami 2 si prin zonele noastre.

  17. #17 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Acelasi plan il am si eu. Deocamdata sa pun mana pe Y0 care e greu de gasit. Kiwami e mai ieftin si se gaseste mai usor. Pana le vom termina astea, Y6 cu siguranta va mai scadea la pret. Mersi de pont, l-am comandat de pe acel site, nu m-am logat ci am facut comanda direct cu adresa, sper sa fie ok.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Cumpar persona 5 , nier ps4 By Erson in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 3 Last Post: 22-02-2018, 14:10

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts