Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 2 of 2

Thread: Vand diverse accesorii XBOX One S/X + joc + G933

  1. #1 SP
    Junior Member staedler's Avatar

    Vand diverse accesorii XBOX One S/X + joc + G933

    Pachet pentru cei incepatori in ale Xbox-ului si nu numai. Eu as fi vrut sa gasesc ceva asemanator cand am inceput, dar n-am gasit, asa ca le-am cumparat pe fiecare in parte. Poate ajuta pe cineva.
    Se vand urmatoarele:
    1. Stand vertical Microsoft pentru Xbox One S = 50 ron
    Impecabil, se trimite in cutia originala.
    2. Controller wireless alb, XBox one S/X = 150 ron
    Impecabil, se trimite intr-o cutie de la alt controller
    3. Statie de incarcare Venom pentru doua controllere Xbox One S/X = 50 ron
    Impecabila, se trimite in cutia originala cu tot ce are, baterii, cablu.
    4. Joc Red Dead Redemption II = 100 ron
    Este Special Edition, dar vom considera ca acele coduri au fost folosite, nu mai stiu. Are cele doua harti din poza si cele doua discuri. A fost
    instalat, jucat doar trei-patru misiuni, in rest, a stat in carcasa lui.
    5. Casti wireless 7.1 Surround Logitech Artemis Spectrum G933 = 300 ron
    Stare foarte buna, functioneaza perfect, fara defecte ascunse, fisuri sau altele. Functioneaza perfect, cu fir sau cu adaptorul wireless
    Se trimite in cutia originala, cu toate cablurile.

    Se primeste exact ce se vede in poze. Pozele sunt reale.

    Pret pentru tot pachetul = 500 ron nediscutabil.
    Se poate trimite doar prin posta, cu avans in cont Revolut. Daca chem curierul aici la mine, costa mult transportul.
    Predare personala in cateva localitati din judetul Braila, sau in orasul Slobozia.
    Pentru alte detalii, va stau la dispozitie.
    Attached Images Attached Images stand2.jpg stand3.jpg stand.jpg joc3.jpg joc2.jpg joc.jpg controller1.jpg controller.jpg charger2.jpg charger.jpg casti11.jpg casti10.jpg casti9.jpg casti8.jpg casti7.jpg casti6.jpg casti5.jpg casti4.jpg casti2.jpg casti.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member staedler's Avatar
    Valabil

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Vand Xbox One S (500GB) + garantie + cateva accesorii By ReLLicK in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 15 Last Post: 19-10-2018, 12:18
  2. Vand XBOX ONE S 1TB White + Accesorii By uane in forum Bazar Microsoft: Console & Accesorii
    Replies: 3 Last Post: 25-02-2018, 02:42
  3. Vand adaptor Drivehub pentru compatibilitate volane-accesorii Ps4 / Xbox one By Minimize in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 0 Last Post: 20-02-2018, 15:26
  4. Vand Joc Battlefield 1 - Xbox one By haimi708 in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 9 Last Post: 09-02-2018, 18:04
  5. Vand Cabluri Video & Diverse Accesorii din gama PlayStation By Laurentiu in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 28 Last Post: 21-08-2017, 13:56

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts