Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 7 of 7

Thread: Vand Dark Souls III Prestige Edition Xbox One

  1. #1 SP
    Junior Member Tiby4u's Avatar

    Vand Dark Souls III Prestige Edition Xbox One

    Se vinde Dark Souls III Prestige Edition Xbox One
    Precum scrie în titlu, se vinde un exemplar de Dark Souls III Prestige Edition pentru Xbox One.

    Aceasta este o vânzare care se adresează în primul rând colecționarilor. Toate componentele listate pe cutie sunt prezente. Jocul nu a fost desigilat. Cutia mare a fost deschisă la momentul vânzării pentru a verifica prezența tuturor obiectelor ce trebuiau să fie incluse.

    Figurinele incluse sunt NOI. Acestea nu au fost asamblate vreodată sau manevrate. Figurinele au stat în amabalajul lor de când au fot cumpărate.

    În poze puteți vedea și un exemplar al jocului Dark Souls III Prestige Edition pentru PC. Acesta va fi listat în propriul său thread în Sub-forumul pentru software, aplicații și jocuri pentru PC & Mac.

    Precum va putea oricine să vadă dacă se face o căutare pe orice site de comercializare pe care doriți să-l verificați, nu veți găsi această ediție specială. Poate veți găsi câteva exemplare pentru PS4 din alte țări, însă dacă incercați să găsiți Dark Souls III Prestige Edition pentru PC sau pentru Obox One, nu veți găsi. Vă invit să verificați dacă doriți.

    Pentru acest obiect de colectie, pretul de inceput va fi 10000 de RON pe bucată. Daca nu se gasesc doritori, se va afisa si pe alte site-uri de comercializare.
    Attached Images Attached Images img_20200604_191541_1-1-min.jpg img_20200604_191638-1-min.jpg img_20200604_191459-1-min.jpg img_20200510_151900_1-1-min.jpg img_20200510_152249-1-min.jpg img_20200510_152146-1-min.jpg

  2. #2 SP
    Member SeCeX's Avatar
    N am cuvinte ,sunt prea sarac

  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by SeCeX View Post
    N am cuvinte ,sunt prea sarac
    E ceva editie mega rara si super cautata?

  4. #4 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Este, dar e 1000 de euro pe ebay. Sincer , sunt curios daca asta e pretul de inceput, care e cel de sfarsit. Mi se pare cel putin abominabil.

  5. #5 SP
    Junior Member Tiby4u's Avatar
    Quote Originally Posted by SeCeX View Post
    Este, dar e 1000 de euro pe ebay. Sincer , sunt curios daca asta e pretul de inceput, care e cel de sfarsit. Mi se pare cel putin abominabil.
    Cum am scris, veți găsi în alte locuri, dar doar pentru PS4. Poți vedea dacă găsești unul pentru Xbox One sau PC altundeva.

  6. #6 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Cu 10.000 de lei imi cumpar si jocul si ps4 si mi raman si bani de buzunar.

  7. #7 SP
    Junior Member Cavernus26's Avatar
    Un colectionar de astefel de obiecte cumpara pt a avea editia in sine fara sa conteze platforma, ca nu cumpara sa se joace daca vrea sa se joace isi cumpara darksouls 3 la 50 de lei si aia e , deci e ft exagerata suma ta de 10000 RON cu simplu argument ca sunt de Xbox sau PC , no offense

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 04-06-2020, 20:38
  2. Vand Dark Souls 3 Prestige Edition pt PS4 By eclipsa in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 10 Last Post: 05-05-2020, 09:40
  3. Vand GTA 5 SKYRIM si Seria Dark Souls 1-2-3 XBOX ONE By alexxxabe in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 3 Last Post: 01-07-2018, 11:34
  4. Vand Dark Souls Remastered Xbox One By solecon in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 3 Last Post: 07-06-2018, 05:01
  5. Vand Dark Souls 3 - Day One Edition PS4 By Donely in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 2 Last Post: 30-07-2017, 21:33

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts