Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 404 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 114 ... LastLast
Results 261 to 280 of 8079

Thread: PS5 - achizitie din Romania

  1. #261 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by StevenTheCooles View Post
    Emag-ul a specificat asta...
    La fel si unul dintre cei de la Altex si Mediagalaxy

    Nu, deci ei i-am contactat sa ii intreb daca vor exista stocuri de PS5 pe langa cele de precomanda. Nu am facut precomanda, doar i-am intrebat cu un cod care aparent e legat de stocurile de PS5
    Cum a specificat eMag? Si cine de la Altex si MG? din moment ce tocmai a postat aici persoana care se ocupa de asa ceva si a zis clar ca nu s-a transmis asa ceva.

    Also, tu cum ai intrebat? Ai sunat la CS? Despre ce cod vorbesti? Despre codul de produs?

    Ai spus ca tocmai ai primit un mail de la eMag si Altex si Media Galaxy (deci ori un mail de la toti 3 odata, ori 3 mail-uri diferite) si te-am rugat sa faci dovada (aici sau in privat).
    Te rog in continuare acelasi lucru.

  2. #262 SP
    Junior Member StevenTheCooles's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Cum a specificat eMag? Si cine de la Altex si MG? din moment ce tocmai a postat aici persoana care se ocupa de asa ceva si a zis clar ca nu s-a transmis asa ceva.

    Also, tu cum ai intrebat? Ai sunat la CS? Despre ce cod vorbesti? Despre codul de produs?

    Ai spus ca tocmai ai primit un mail de la eMag si Altex si Media Galaxy (deci ori un mail de la toti 3 odata, ori 3 mail-uri diferite) si te-am rugat sa faci dovada (aici sau in privat).
    Te rog in continuare acelasi lucru.
    Nu , le-am scris pe email celor de la Playstation despre PS5 legat de stocurile care nu sunt de precomanda. Ei mi-au dat un numar de referinta : 201021-001074 . Apoi le-am scris pe email la Emag, Mediagalaxy si Altex. Emag a raspuns, zicand
    ,, Va scriu cu privire la solicitarea dumneavoastra 12345328 legata de Consola Play Station 5, cu data de lansare 19.11.2020.

    Doresc sa va informez ca nu cunoastem cantitatea exacta de console ce urmeaza sa fie primita, si nu putem anticipa nici numarul precomenzilor. Mentionez faptul ca numarul precomenzilor poate depasi numarul produselor fizice, iar livrarile vor fi decalate, in functie de data aprovizionarii produsul.

    Mentionez ca livrarea se va face in ordinea precomenzilor platasate in site.


    Daca va mai pot ajuta si cu alte informatii, nu ezitati sa imi scrieti, sunt oricand aici pentru dumneavoastra''. Atata tot
    P.S. Nu e nimic de ascuns. Intr-un fel cred ca alti oameni s-au interesat ca mine despre asta.

  3. #263 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ok. Deci eMag a raspuns punctual la sesizarea ta, dar nu si Altex si Media Galaxy asa cum ai mentionat initial.

    Also, normal ca ei nu au cum sa confirme 100% ceva ce nu tine de ei. Ei au primit o alocare de la Sony Romania, care poate sau nu sa fie respectata de ei, in baza a felului in care ei primesc sau isi gestioneaza stocurile primite.

    Astfel ca daca ei confirma ca 100% toate precomenzile vor fi respectate (si asta a fost o discutie de cateva luni pe alt thread legata de respectarea precomenzilor platite in avans) si totusi Sony nu livreaza decat o parte din ce a promis, ei pica la mijloc si-si strica imaginea.
    Asa ca nu-si asuma nimic

  4. #264 SP
    Junior Member StevenTheCooles's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ok. Deci eMag a raspuns punctual la sesizarea ta, dar nu si Altex si Media Galaxy asa cum ai mentionat initial.

    Also, normal ca ei nu au cum sa confirme 100% ceva ce nu tine de ei. Ei au primit o alocare de la Sony Romania, care poate sau nu sa fie respectata de ei, in baza a felului in care ei primesc sau isi gestioneaza stocurile primite.

    Astfel ca daca ei confirma ca 100% toate precomenzile vor fi respectate (si asta a fost o discutie de cateva luni pe alt thread legata de respectarea precomenzilor platite in avans) si totusi Sony nu livreaza decat o parte din ce a promis, ei pica la mijloc si-si strica imaginea.
    Asa ca nu-si asuma nimic
    Ai dreptate

  5. #265 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Ce-as rade sa-mi vina day one precomanda de XSX de la Gamers.ro si sa imi intarzie precomanda de PS5 platita in avans la eMAG pentru un produs lansat oficial in Romania.

  6. #266 SP
    Junior Member cartus's Avatar
    Am trecut ieri pe la Sony în Carrefour Băneasa, am întrebat dacă știu ceva de stocuri PS5 anul ăsta, nu știau nimic.

    Sent from my SM-G960F using Tapatalk

  7. #267 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    For a minute that hype was real bro, m-as fi multumit si cu digital edition.

    Acu’ nu ma mai agit, nu am prins preorder(greseala mea), iar pe unde m-am interesat toata lumea da din umeri, nimeni nu stir nimic legat de stocuri.
    Vedem ce o fi in ziua lansarii.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #268 SP
    Junior Member OveMan's Avatar
    Salut. Eu am facut precomanda la Emag si Altex. Daca le primesc din ambele parti o sa fie disponibila cea de la Altex pentru cine e interesat. De preferabil predare in Brasov. Consola de la Altex rezervata pentru Mihail.

  9. #269 SP
    Junior Member StevenTheCooles's Avatar
    Quote Originally Posted by OveMan View Post
    Salut. Eu am facut precomanda la Emag si Altex. Daca le primesc din ambele parti o sa fie disponibila cea de la Altex pentru cine e interesat. De preferabil predare in Brasov. Consola de la Altex rezervata pentru Mihail.
    Eu o sa vreau !voi plati din 20 noiembrie 2020 cand se va lansa. Iti voi trimite adresa de email pe privat. Si sunt din Brasov.
    P.S. Acum vad ca deja e rezervată Srry.

    ---------- Post added 23-10-2020 at 14:42 ----------

    E cineva care are două console PS5 rezervate dacă da va rog scrieti.mi in privat

  10. #270 SP
    Member codpin's Avatar
    Pai parca nu credeai in precomanda... acum cauti pe cineva cu 2 precomenzi ca sa iei si tu una?!?

  11. #271 SP
    Junior Member StevenTheCooles's Avatar
    Quote Originally Posted by codpin View Post
    Pai parca nu credeai in precomanda... acum cauti pe cineva cu 2 precomenzi ca sa iei si tu una?!?
    Păi nu e chiar o pre comanda .
    Vine consola iar cel care are 2 o trimite mie. Plata la rambursare, toată lumea e fericită, the end.

  12. #272 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    El vrea ca ceilalti sa fi crezut destul in precomanda incat sa cumpere doua si, cumva, sa nu mai aiba nevoie de a doua bucata, dintr-un motiv sau altul.

  13. #273 SP
    Junior Member StevenTheCooles's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    El vrea ca ceilalti sa fi crezut destul in precomanda incat sa cumpere doua si, cumva, sa nu mai aiba nevoie de a doua bucata, dintr-un motiv sau altul.
    Am inteles mersi

  14. #274 SP
    Member ymess's Avatar
    Parca suntem intr-un peisaj pitoresc, daca stiti cum se statea la coada la loterie pentru lozuri cu horoscop, si din fundul cozii se striga: "Dati cate unul de fiecare sa ajunga la toata lumea!"

  15. #275 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Mi-am comandat un controller de la EMAG, pana Acu cateva zile nu era disponibil la precomanda. Stie cineva daca imi ajunge pe 19? Poate are cineva INFO din interior...

  16. #276 SP
    Junior Member StevenTheCooles's Avatar
    MaxINFINITE a primit un PS5 de la PS ROMANIA! Asta inseamna ca stocurile de pS5 au venit in Romania iar daca au venit deja, inseamna ca de Craciun clar o sa avem parte de PS5

    ---------- Post added 28-10-2020 at 13:49 ----------

    Quote Originally Posted by fdkenzo View Post
    Mi-am comandat un controller de la EMAG, pana Acu cateva zile nu era disponibil la precomanda. Stie cineva daca imi ajunge pe 19? Poate are cineva INFO din interior...
    Iti va ajunge poate pe 19 Noiembrie sau cu o intarziere de o zi, doua poate. Dar daca PS5-urile se afla in Romania (impreuna cu accesorile) s-ar putea sa vina pe 19.

  17. #277 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu inseamna deloc acest lucru. Nu stiu cine este acea persoana, dar au primim consola de review aproape toti reviewerii/influencerii mari (nu vreau sa dau alt termen, l-a dat MonkY deja ).

    Iar ce au primit ei, nu are nicio treaba cu stocul de console care se va livra la lansare. Au fost doar cateva bucati pe care le-a primit Sony strict pentru acest motiv.

  18. #278 SP
    Junior Member StevenTheCooles's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu inseamna deloc acest lucru. Nu stiu cine este acea persoana, dar au primim consola de review aproape toti reviewerii/influencerii mari (nu vreau sa dau alt termen, l-a dat MonkY deja ).

    Iar ce au primit ei, nu are nicio treaba cu stocul de console care se va livra la lansare. Au fost doar cateva bucati pe care le-a primit Sony strict pentru acest motiv.
    A bine atunci

  19. #279 SP
    Junior Member Mausika's Avatar
    Au aparut si "ofertele"


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #280 SP
    Member ymess's Avatar
    Super pont, pe olx sunt cu 2 milioane mai scumpe.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 404 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 64 114 ... LastLast

Similar Threads

  1. Xbox Series X|S - achizitie din Romania By paul in forum Microsoft Xbox Series
    Replies: 1047 Last Post: 17-08-2023, 09:48
  2. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07
  3. Locuri frumoase din Romania By vasilescui in forum Travel & Fashion
    Replies: 0 Last Post: 05-05-2011, 08:24
  4. Replies: 9 Last Post: 28-02-2011, 13:53
  5. Reviste de profil din Romania By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 23 Last Post: 11-08-2008, 13:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts