Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 114

Thread: JocuriNoi.ro - informații, noutăți și oferte

  1. #41 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Multumim pentru feedback. primim periodic jocuri pentru calculator la preturi foarte bune. urmariti websiteul.

  2. #42 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Buna,
    Ratchet & Clank: Rift Apart va fi livrat in ziua lansarii (11.06) sau in 22.06, asa cum a fost informat colegul ReedV ?

  3. #43 SP
    Junior Member andvav86's Avatar

    JocuriNoi.ro - informații, noutăți și oferte

    Am dat și eu o comanda la Dvs prin Emag la mai multe jocuri dar a înțepenit rău comanda de câteva zile. In schimb am dat comanda la un singur joc și mi-a venit a doua zi. De la Botoșani la Piatra Neamt nu ar fi chiar așa distanță mare. Jocul care care mi-a venit a doua zi DISHONORED 2, nu corespundea cu imaginea de pe Emag. Pe Emag apare fără PlayStation Hits, eu am primit cu acea descriere cu rosu pe carcasa ca nuca in perete, am rămas un pic dezamăgit, mai lipsea coperta in alta limba decât engleză. Nu știu dacă se mai poate ceva. Poate se poate lucra un pic la împachetarea jocurilor, o cutie , folie cu bule, a venit jocul la easy box doar intr-o punga de curier, mă mir ca a ajuns întreg, la cum transporta coletele curierii.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #44 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    @jocurinoi vad ca Returnal este out of stock momentan.
    Imi puteti spune va rog estimativ cand va reveni in stoc?

    Multumesc!

  5. #45 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Update 1:
    Vad ca Returnal este iarasi in stoc.

    Doua lucruri:
    - Nu ar strica sa fiti putin mai prezenti aici daca tot aveti user.
    - Dupa ce am dat precomanda platita pentru Resident Evil Village, in continuare am jocul si in cos, a trebuit sa ii dau remove acum.

    Update 2:
    Am comandat/platit Returnal acum, dar vad ca am in continuare jocul in cos cu optiune de 'Finalizeaza comanda'. Este un known bug asta sau am dat comenzile degeaba?
    Am sanse sa primesc Resident Evil Village vineri pe 7?

  6. #46 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Încearcă să te deloghezi, refresh page și relogheaza-te. Probabil ai avut mai multe pagini deschise cu produsele lor și comanda ai plasat-o dar restul au rămas deschise. Închide-le pe toate și redeschide una nouă.

    Și eu am mai pățit așa (de la cookies). Verifică in secțiunea de comenzi plasate dacă apare ce ai comandat (ar trebui să aibă statusul "in procesare" or something like that).

  7. #47 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Am incercat, tot acolo in cos sunt si dupa clear cache si delogare si tot.
    Vad ca ambele comenzi apar in cont deci ar trebui sa fie ok, sper.

  8. #48 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Quote Originally Posted by andvav86 View Post
    Am dat și eu o comanda la Dvs prin Emag la mai multe jocuri dar a înțepenit rău comanda de câteva zile. In schimb am dat comanda la un singur joc și mi-a venit a doua zi. De la Botoșani la Piatra Neamt nu ar fi chiar așa distanță mare. Jocul care care mi-a venit a doua zi DISHONORED 2, nu corespundea cu imaginea de pe Emag. Pe Emag apare fără PlayStation Hits, eu am primit cu acea descriere cu rosu pe carcasa ca nuca in perete, am rămas un pic dezamăgit, mai lipsea coperta in alta limba decât engleză. Nu știu dacă se mai poate ceva. Poate se poate lucra un pic la împachetarea jocurilor, o cutie , folie cu bule, a venit jocul la easy box doar intr-o punga de curier, mă mir ca a ajuns întreg, la cum transporta coletele curierii.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Salut,
    Scuze de raspunsul intarziat, multumim pentru remarca si vom avea grija pe viitor sa impachetam mai atent.


    ---------- Post added 05-05-2021 at 10:55 ----------

    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    Update 1:
    Vad ca Returnal este iarasi in stoc.

    Doua lucruri:
    - Nu ar strica sa fiti putin mai prezenti aici daca tot aveti user.
    - Dupa ce am dat precomanda platita pentru Resident Evil Village, in continuare am jocul si in cos, a trebuit sa ii dau remove acum.

    Update 2:
    Am comandat/platit Returnal acum, dar vad ca am in continuare jocul in cos cu optiune de 'Finalizeaza comanda'. Este un known bug asta sau am dat comenzile degeaba?
    Am sanse sa primesc Resident Evil Village vineri pe 7?
    Buna
    Ne poti contacta in privat si sa ne spui datele comenzii pentru a verifica cu colegii problema intampinata?
    Avem in stoc Returnal, am primit ieri un nou stoc.
    Resident evil Village va fi livrat maine, ca vineri sa ajunga la clienti.

    Asteptam mesaj privat, o zi buna!

  9. #49 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Ratchet & Clank: Rift Apart va fi livrat in ziua lansarii (11.06) sau in 22.06, asa cum a fost informat colegul ReedV ?
    @jocurinoi Puteti raspunde va rog si la intrebarea aceasta?

  10. #50 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Data lansarii este 11.06, a fost o greseala, dar am corectat. Deobicei, incercam sa livram precomenzile cu o zi inainte de lansare, pentru a ajunge jocul in ziua lansarii.

  11. #51 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Multumesc jocurinoi pentru livrarea super rapida a jocului Returnal, am comandat ieri si a ajuns astazi!

    Din pacate pentru mine, jocul a ajuns direct pe olx intrucat coperta este in limba italiana iar pentru mine asta este no go... sper sa il pot schimba cu unul cu coperta in engleza altfel arunc carcasa si pastrez doar discul .
    Am fugit de poloneza/ceha si am dat de italiana .

    Plus bineinteles... retardatul, mereu prezentul si 'nedezlipibilul' sticker cu localiarea lipit de producator (nu este vina voastra!!) FIX pe fata copertei.

    Pentru viitor, tot ce inseamna exclusiv SONY va avea alta limba pe coperta sau este o exceptie?

    Multumesc!

  12. #52 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Retur?

  13. #53 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Am comandat trei jocuri la reducere inainte de Paste si am vazut in mesagerie ca aveau sa soseasca pe 8 mai.
    Insa au sosit cu 2 zile mai devreme si ma declar multumit de serviciile voastre.

    Sper sa mai aduceti noi jocuri la oferta.

  14. #54 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    ^Retur?
    Am gasit deja sa il schimb cu cineva caruia nu-i pasa de carcasa, it's solved.

  15. #55 SP
    Junior Member jocurinoi's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander RO View Post
    Multumesc jocurinoi pentru livrarea super rapida a jocului Returnal, am comandat ieri si a ajuns astazi!

    Din pacate pentru mine, jocul a ajuns direct pe olx intrucat coperta este in limba italiana iar pentru mine asta este no go... sper sa il pot schimba cu unul cu coperta in engleza altfel arunc carcasa si pastrez doar discul .
    Am fugit de poloneza/ceha si am dat de italiana .

    Plus bineinteles... retardatul, mereu prezentul si 'nedezlipibilul' sticker cu localiarea lipit de producator (nu este vina voastra!!) FIX pe fata copertei.

    Pentru viitor, tot ce inseamna exclusiv SONY va avea alta limba pe coperta sau este o exceptie?

    Multumesc!
    Buna,

    Ne bucuram ca a ajuns jocul la timp, dar ne pare rau ca nu ati fost pe deplin multumit. Majoritatea precomenzilor, indiferent de producator, sunt in limba engleza, dar avem si cazuri cand sunt in alte limbi din cauza stocului sau din cauza timpului de livrare. Data viitoare, daca nu sunteti multumiti de jocul primit, puteti sa il faceti retur daca este inca sigilat, nu acceptam jocuri desigilate.

    Iti multumim pentru comanda.

    ---------- Post added 07-05-2021 at 09:23 ----------

    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    Am comandat trei jocuri la reducere inainte de Paste si am vazut in mesagerie ca aveau sa soseasca pe 8 mai.
    Insa au sosit cu 2 zile mai devreme si ma declar multumit de serviciile voastre.

    Sper sa mai aduceti noi jocuri la oferta.
    Buna,

    Actualizam preturile saptamanal, scopul nostru este sa avem cele mai mici preturi de pe piata

    Poti sa ne urmaresti si pe fb, instagram. Postam des oferte noi acolo.

  16. #56 SP
    Junior Member andvav86's Avatar
    Returul jocurilor prin Emag Genius este gratuit ca și transportul? Multumesc


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #57 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by andvav86 View Post
    Returul jocurilor prin Emag Genius este gratuit ca și transportul? Multumesc


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Da. Dar jocul trebuie să fie încă sigilat, altfel nu-ți acceptă returul. Sună în call center mai bine. Dacă ești genius te vor prelua imediat.

  18. #58 SP
    Junior Member andvav86's Avatar
    Jocurile au fost luate de la partenerul jocurilor.ro. De asta întreb dacă returul este gratuit prin eMAG Genius. Jocurile sunt noi ,sigilate însă sunt in alta limba decât engleză si eu caut Pt colecție in engleză Pt Europa.


    Sent from my iPad using Tapatalk

  19. #59 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Late post dar, multumesc jocurinoi pentru livrarea jocului Resident Evil Village (XSX) in ziua lansarii!

  20. #60 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Da, multumiri si de la mine!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Schimb ceas de dama pe PS4/Pro. Astept oferte ! By lionx1987 in forum Bazar Sony: Console & Accesorii
    Replies: 1 Last Post: 01-12-2018, 12:10
  2. Sony mai face doua oferte de "nerefuzat" By MonkY in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 21-08-2013, 12:29
  3. Oferte console Black Friday la noi in Romanica By psicho1986 in forum Console Club
    Replies: 1 Last Post: 25-11-2011, 14:19
  4. Oferte console By Finrod in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 3 Last Post: 01-11-2008, 12:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts