Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 176 of 214 FirstFirst ... 76 126 166 174 175 176 177 178 186 ... LastLast
Results 3,501 to 3,520 of 4274

Thread: Clubul PlayStation 5

  1. #3501 SP
    Member iliedobre's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Nu stiu de ce le zic "faceplates" pentru ca de fapt vorbim de skin-uri (vinyl). Cei care vroiau sa lanseze faceplate-uri for real, au fost inchisi de Sony...
    https://www.soyacincau.com/2020/12/2...s-sony-to-sue/

  2. #3502 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    The Best Graphics/Tehnology Of 2020


  3. #3503 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    PS5 Coil Whine - What Is It and Can I Fix It?

  4. #3504 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Why PlayStation Is Losing Popularity In Japan

  5. #3505 SP
    Member musat's Avatar
    Nașpa! Înseamnă că până la sfârșitul anului Sony o să închidă divizia de console și jocuri că așa au calculat niște "analiști" de pe youtube ! Am cumpărat degeaba consola ... Dar până atunci o sa o forjez până cedează circuitele din ea, să moară de necaz japonezii ăia !

  6. #3506 SP
    Member adin33's Avatar

  7. #3507 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    New Sony info:

    ❗️Total PlayStation user gameplay time in December was 30% higher YoY.
    ❗️87% of PS5 users are subscribers to PlayStation Plus
    ❗️Marvel Spider-Man Miles Morales has sold through 4.1 million units as of end of December.
    ❗️ The number of active PlayStation network users across all PlayStation devices has reached 114 million.
    ❗️The total number of paid PlayStation Plus subscribers is now 47.4 million which is up from 38.8 million in the same quarter last year.
    ❗️ Sony says the PlayStation 5 shipped 4.5 million units as of December 31, 2020.
    ❗️There were also 18.4 million first party games sold across PS4 and PS5 in the quarter ending Dec 31, 2020.
    ❗️For reference, the PlayStation 4 also shipped 4.5 million units in the same 2013 quarter.

  8. #3508 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  9. #3509 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Sa speram ca merge. Pot sa imi eliberez si eu in sfarsit cateva sute de Gb ocupati de veraiunile de PS4 ale jocurilor.

  10. #3510 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Am testat si problema cu deconectarea WIFI-ului in timpul descarcarii nu s-a reparat la mine.
    Dar am observat ca doar cu unele retele / routere se intampla.

  11. #3511 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am facut si eu update-ul dar inca vad ca am versiunile de PS4 instalate la jocuri si nu le pot sterge (cel putin nu am gasit optiunea sa o fac).

  12. #3512 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Dai "Delete" la joc si iti apar acolo.

  13. #3513 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La control a mers. Am dat Delete si m-a dus in alt ecran unde puteam alege PS4 si PS5, dar la Immortals Fenyx Rising nu - ma intreaba direct daca vreau sa-l sterg si sterge tot jocul, desi la game versions imi arata si PS4 si PS5

  14. #3514 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Am testat si problema cu deconectarea WIFI-ului in timpul descarcarii nu s-a reparat la mine.
    Dar am observat ca doar cu unele retele / routere se intampla.
    Da, se manifesta doar cu unele chipuri Wifi, de aceea, problema este doar cu unele routere.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #3515 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E cam ciudat ca spuneti asta. Vazusem dincolo ca cineva are probleme cu AX58U - acelasi router am si eu, dar tin consola pe cablu si poate d-asta nu se manifesta la mine...

  16. #3516 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    La control a mers. Am dat Delete si m-a dus in alt ecran unde puteam alege PS4 si PS5, dar la Immortals Fenyx Rising nu - ma intreaba direct daca vreau sa-l sterg si sterge tot jocul, desi la game versions imi arata si PS4 si PS5

    Tot cu Control am testat si eu, acolo am observat ca se poate alege.

    Sigur era instalata si versiunea de PS4?
    Am observat si eu ca la unele jocuri apare versiunea de PS4 dar cand o selectez ma duce in Store ca sa o descarc.
    Alta idee ar fi sa te uiti in Game Library sau direct in Storage .

  17. #3517 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Am facut si eu update-ul dar inca vad ca am versiunile de PS4 instalate la jocuri si nu le pot sterge (cel putin nu am gasit optiunea sa o fac).
    Eu am sters acum versiunile de PS4 ale jocurilor. Cel mai simplu e din Setari - Stocare - Jocuri. Bifezi versiunile de PS4 pe care vrei sa le stergi si aia e. Iti arata sub numele jocului PS4 sau PS5.

  18. #3518 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    De ce mama naibii s-au gândit ca e bine sa lase HDR-ul activat pt orice joc? Chiar daca e SDR? N-arata bine deloc jocurile SDR cu HDR forțat asa. Culorile sunt aiurea la majoritatea.

    Nu exista nici o posibilitate prin meniu sa fie ca la PS4, automat? Sa schimbe pe HDR doar daca jocu e HDR.

  19. #3519 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nu. Trebuie schimbat manual din setari.
    Si mie mi se pare incomod. Poate pe viitor vor da posibilitatea de a face asta automat, dar cred ca asta e la fundul listei pt ei momentan.

  20. #3520 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    PART 2

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 176 of 214 FirstFirst ... 76 126 166 174 175 176 177 178 186 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 4 By krOOm in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 18052 Last Post: 20-03-2024, 12:27
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23484 Last Post: 07-02-2023, 22:50
  3. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 147 Last Post: 21-10-2022, 12:14
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 994 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts