Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 460 of 498 FirstFirst ... 360 410 450 458 459 460 461 462 470 ... LastLast
Results 9,181 to 9,200 of 9953

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #9181 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Retur, sau mail la ei, sa vina cu voucher. Asa trebuie


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #9182 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Retur, sau mail la ei, sa vina cu voucher. Asa trebuie


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Eh, eu am luat de la Emag si oricum nu sunt in tara, doar ziceam ca de obicei asa mi se intampla tot timpul

  3. #9183 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si la eMag e tot la 680 lei

  4. #9184 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Reduceri destul de mari in Carrefour Orhideea.

    Monster Hunter World XBOX ONE - 5 lei
    Trial Fusion MAX EDITION - 15 lei
    PES 2019 - 15 lei

    Mai erau unele parca si de switch insa nu vreun titlu notabil.
    Attached Images Attached Images dsc_0324.jpg dsc_0323.jpg dsc_0321.jpg

  5. #9185 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mereu au reduceri, dar faptul ca le tin acolo in vitrina inchisa cu cheie si ca nu au o lista cu preturile, nu ne ajuta si nu-i ajuta nici pe ei.
    Si trebuie sa gasesti un angajat care sa vrea sa te ajute sa te uiti prin toate, ori in sistem, ori fizic in vitrina.

  6. #9186 SP
    Junior Member mamurom's Avatar
    Preturile nu sunt valabile si in Carrefour constanta. Am fost și.... Preturile de pe site.

  7. #9187 SP
    Member marv's Avatar
    am gasit The Legend of Zelda Link's Awakening la 100 RON la Carrefour Vivo Cluj.

  8. #9188 SP
    Member Striker09's Avatar
    Multumesc pentru pont. Am gasit si eu unul in Bucuresti pe Metalurgiei.

    Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  9. #9189 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Poate găsiți ceva interesant
    Essential Picks

  10. #9190 SP
    Member flaviud's Avatar
    Fifa 20 la 4 lire pe PSN, mai sunt si altele la preturi ff mici

  11. #9191 SP
    Member westy9009's Avatar

  12. #9192 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    76 lei.


    Joc BUNDLE Bayonetta + Vanquish 10th Anniversary Edition pentru Xbox One https://emag.page.link/5ZtQAnXT2p4MNzo87


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #9193 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Starlink Battle for Atlas Switch - 34 lei + 15 lei transport
    Starlink Battle for Atlas PS4 - 34 lei + 15 lei transport

  14. #9194 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Starlink Battle for Atlas Switch - 34 lei + 15 lei transport
    Starlink Battle for Atlas PS4 - 34 lei + 15 lei transport
    Super ! thanks pt pont ! am mers pe varianta asta : Emag + C&A pt ca livreaza si in Easybox . Poate va ajuta mai mult .
    Attached Images Attached Images atlas.jpg

  15. #9195 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Pe emag

    Spiderman GOTY -105 RON
    Detroit Become Human - 70 RON
    Horizon Zero Dawn CE - 59 RON
    Uncharted 4 - 52 RON

    Eu mi-am luat primele 2 ca nu le aveam. Iar pe olx ma duce cu transport la fel sau mai mult.

  16. #9196 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Super ! thanks pt pont ! am mers pe varianta asta : Emag + C&A pt ca livreaza si in Easybox . Poate va ajuta mai mult .
    De curiozitate, ti-a venit comanda?
    Eu am dat comanda de la ei de pe site (bine ca nu am platit in avans) marti, pe 15. Am fost sunat miercuri, pe 16 si mi s-a comunicat faptul ca ei vor trimite comanda luni, pe 21 catre mine (nu stiu de ce atatea zile) si ca va ajunge miercuri, pe 23 (adica azi) iar azi in contul meu de pe site nu s-a modificat nimic (status comanda - In asteptare), iar la telefon cand ii sun, imi inchid telefonul, nici macar nu lasa sa sune pana se inchide singur

    LE: am reusit intr-un final sa dau de ei la telefon (al 10lea telefon cred, pe care nu l-au mai respis si mi-a raspuns o duduie in scarba) si mi-a zis ca intr-adevar, a fost o intarziere de la furnizor si ca vineri cel tarziu le vine lor si miercurea viitoare, cam pe 30 Septembrie, ar trebui sa-l primesc si eu
    Norocul meu ca nu ma intereseaza absolut deloc jocul iar aceasta comanda a fost data strict pentru a verifica magazinul, mai ales la ce reclama agresiva isi face pe diverse grupuri de fb si ce comentarii cretine are acel patron al lor pe fb.
    La banii astia, poa sa vina si la anu in vara, ca nu ma intereseaza, dar ceva cu precomanda sau la pret full nu voi lua niciodata de la ei.

  17. #9197 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    C&A la fel ca Ventum se mișcă mai greu cu livrările. Gen minim 7 zile lucrătoare. Dar îi poți suna și îți dau un status real.

    De asemenea și la ei pe emag e menționat că livrarea durează 3-5 zile. Nu au pretenții de next day delivery și in sensul ăsta e ok că setează așteptările corect.

  18. #9198 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Desigur, nu am nicio problema cu asta, mai ales ca m-au sunat a doua zi si mi-au spus foarte clar ca-l vor livra intr-o saptamana. All good pana aici.

    Dar de aici pana la nu actualiza contul (adica nu inteleg de ca mai exista sectiunea daca nu se actualizeaza), de la a nu informa clientul ca a intervenit ceva si comanda va intarzia, la a respinge efectiv apelul de x ori la rand si a raspunde cu atitudinea aia la telefon, e cale lunga.
    Nu inteleg cum de nu sunt capabili cate unii, nici macar cand sunt mici si la inceput, sa fie mielusei si sa incerce sa-si faca un renume.

    Inteleg la eMag cand face astfel de lucruri, pentru ca-i doare undeva de comanda ta de 50 lei, cand altii cumpara de sute de milioane, dar magazine de genu asta ar trebui sa-ti pupe picioarele pentru fiecare comanda unde ai ales sa mergi la ei si nu ai optat pentru alt magazin, mai ales cand e vorba de ceva precomanda la pret full.

  19. #9199 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    De curiozitate, ti-a venit comanda?
    Eu am dat comanda de la ei de pe site (bine ca nu am platit in avans) marti, pe 15. Am fost sunat miercuri, pe 16 si mi s-a comunicat faptul ca ei vor trimite comanda luni, pe 21 catre mine (nu stiu de ce atatea zile) si ca va ajunge miercuri, pe 23 (adica azi) iar azi in contul meu de pe site nu s-a modificat nimic (status comanda - In asteptare), iar la telefon cand ii sun, imi inchid telefonul, nici macar nu lasa sa sune pana se inchide singur

    LE: am reusit intr-un final sa dau de ei la telefon (al 10lea telefon cred, pe care nu l-au mai respis si mi-a raspuns o duduie in scarba) si mi-a zis ca intr-adevar, a fost o intarziere de la furnizor si ca vineri cel tarziu le vine lor si miercurea viitoare, cam pe 30 Septembrie, ar trebui sa-l primesc si eu
    Norocul meu ca nu ma intereseaza absolut deloc jocul iar aceasta comanda a fost data strict pentru a verifica magazinul, mai ales la ce reclama agresiva isi face pe diverse grupuri de fb si ce comentarii cretine are acel patron al lor pe fb.
    La banii astia, poa sa vina si la anu in vara, ca nu ma intereseaza, dar ceva cu precomanda sau la pret full nu voi lua niciodata de la ei.
    Ce ? comanda? aaa ... am si uitat de ea ! n-a venit nimic ! marti sau miercuri au zis , parca ! chiar nu m-am mai interesat ,prefer sa fiu surprins de data asta !

  20. #9200 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ah bun Ca fapt divers, iti vine saptamana cealalta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 460 of 498 FirstFirst ... 360 410 450 458 459 460 461 462 470 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts