Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 378 of 381 FirstFirst ... 278 328 368 376 377 378 379 380 ... LastLast
Results 7,541 to 7,560 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #7541 SP
    Member mladin86's Avatar
    vb de precomanda, in cazul meu Cyberpunk

  2. #7542 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Sper ca postez unde trebuie.
    Ati mai cumparat de la gamers.ro ? Sunt seriosi? Jocurile sunt cu coperta in engleza?
    Au TLOUII la 153.90, si as vrea sa-l iau, dar nu am mai auzit de ei si n-as vrea ceva in ceha, cum e la jrc..

  3. #7543 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt super ok, sunt seriosi, dar e posibil sa fie coperta in alta limba.
    Mai bine le scrii pe facebook sau le dai un telefon inainte.

  4. #7544 SP
    Junior Member vitelu2002's Avatar
    Am cumpărat eu de la ei.
    Ultimul joc cumpărat este Assasins Creed Valhalla pt xbox... coperta în engleza.
    Sunt seriosi

    Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk

  5. #7545 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Am vazut ca au introdus iar taxa de transport. Lipsa ei era un atu important pe care il aveau fata de competitie, dar probabil nu era rentabil.

  6. #7546 SP
    Junior Member vitelu2002's Avatar
    Ce taxa ? Am dat acum precomanda la Cyberpunk și transportul este gratuit.

    Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk

  7. #7547 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    ai dat azi precomanda?

    LE: se pare ca au o practica mai ciudata: precomenzile au transport gratuit, in timp ce la comanda unui produs din stoc, taxa de transport e de 20 lei.

  8. #7548 SP
    Junior Member vitelu2002's Avatar
    Acum o ora am dat precomanda

    Trimis de pe al meu SM-N975F folosind Tapatalk

  9. #7549 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Multumesc pentru raspunsuri.
    Le-am trimis un mesaj in legatura cu coperta jocului..

  10. #7550 SP
    Member codpin's Avatar
    Sa scrii si aici ce iti raspund poate mai vor si altii sa cumpere.

  11. #7551 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Eu am prins Cyberpunk 2077 la 239 plus transport la jocurinoi. Pana acum toate jocurile au venit la timp.

  12. #7552 SP
    Member codpin's Avatar
    Quote Originally Posted by cosmin1088 View Post
    Multumesc pentru raspunsuri.
    Le-am trimis un mesaj in legatura cu coperta jocului..
    Ai primit raspuns? Vad ca acum in perioada asta nu mai raspund la mesaje pana pe 2 Dec.

  13. #7553 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Nu am primit niciun raspuns pana acum.
    Tocmai ce le-am scris din nou.

  14. #7554 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    A primit cineva precomanda Cyberpunk de la Gamers? Sunt curios de coperta jocului. La mine inca n-a ajuns si daca nu e in engleza, as refuza coletul si as comanda la jocurinoi.

  15. #7555 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Daca este cineva interesat: editia de colectie Cyberpunk xbox one, lasati-mi un pm va rog. O cedez la pretul de achizitie. Bucuresti only.

  16. #7556 SP
    Member cosmin1088's Avatar
    Pana la urma mi-au raspuns cei de la Gamers.ro: "sunt in engleza + inca o limba europeana"
    Am comandat TLOUII (acum e 129 lei btw), Ghost Of Tsushima si Medievil.
    Am sa postez cand si daca sosesc.

  17. #7557 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    La GAMERS.RO eroarea e umană.

    Mai devreme am primit un mail cu expedierea comenzii la prețul redus cu 10% și, evident, am cerut anularea comenzii. Cei de la GAMERS.RO nu au avut bunul simț să mă sune ca să mă întrebe dacă accept să îmi trimită comanda modificată unilateral sau măcar să își ceară scuze pentru eroare. Nici măcar un mail în acest sens. Aș fi putut să las curierul să vină și să refuz comanda...


    clipboard01sss.jpg


    La fel am pățit când am făcut precomandă la Hyrule Warriors: Age of Calamity cu o vreo zece zile înainte de data lansării. În ziua lansării i-am sunat să îi întreb dacă au trimis jocul și au zis că nu îl au pe stoc, poate săptămâna viitoare. Evident a trebuit să anulez comanda și să caut jocul în altă parte. De asemenea cei de la GAMERS.RO nu au trimis nici un mail și nici nu au sunat să mă anunțe că sunt probleme. După incident HWAoC nu a mai putut fi comandat câteva săptămâni.


    Asta e experiența mea cu GAMERS.RO. Eroarea e umană.

  18. #7558 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by dronology View Post
    La GAMERS.RO eroarea e umană.

    Mai devreme am primit un mail cu expedierea comenzii la prețul redus cu 10% și, evident, am cerut anularea comenzii. Cei de la GAMERS.RO nu au avut bunul simț să mă sune ca să mă întrebe dacă accept să îmi trimită comanda modificată unilateral sau măcar să își ceară scuze pentru eroare. Nici măcar un mail în acest sens. Aș fi putut să las curierul să vină și să refuz comanda...


    Attachment 292222


    La fel am pățit când am făcut precomandă la Hyrule Warriors: Age of Calamity cu o vreo zece zile înainte de data lansării. În ziua lansării i-am sunat să îi întreb dacă au trimis jocul și au zis că nu îl au pe stoc, poate săptămâna viitoare. Evident a trebuit să anulez comanda și să caut jocul în altă parte. De asemenea cei de la GAMERS.RO nu au trimis nici un mail și nici nu au sunat să mă anunțe că sunt probleme. După incident HWAoC nu a mai putut fi comandat câteva săptămâni.


    Asta e experiența mea cu GAMERS.RO. Eroarea e umană.
    Same here!

    Rămân fidel jocurinoi.ro, care, până acum au onorat toate comenzile la timp și la prețuri foarte bune/ competitive.

  19. #7559 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    De la ei am cumpărat HWAoC. 245,56 lei
    Au în stoc un Bad North Limited Run - Nintendo Switch care îmi face cu ochiul.

  20. #7560 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    A mai luat cineva de la gamers.ro, carcasa si jocurile sunt in engleza?
    Am comandat si eu de la ei The Last Of Us Part II la 128 lei, urmeaza sa imi vina dar as vrea sa stiu la ce sa ma astept.
    Multumesc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 378 of 381 FirstFirst ... 278 328 368 376 377 378 379 380 ... LastLast

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts