Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

View Poll Results: Ce lifepath ai ales?

Voters
95. You may not vote on this poll
  • Nomad

    34 35.79%
  • Streetkid

    35 36.84%
  • Corpo

    26 27.37%
Page 28 of 77 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast
Results 541 to 560 of 1531

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #541 SP
    Junior Member Aresus's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    Stii ca de la A la Z sunt o gramada de litere?
    Cum e de la inceputul unei povesti si pana la sfarsitul ei?

    Aveti o problema cu spoilerele astea. Si daca le aflati ce, se sfarseste lumea? Doamne, ce probleme de "FIRST WORLD" aveti unii!
    Pana una alta, mor oameni cu miile prin spitale de COVID, asta e practic un deznodamant total neasteptat pentru cei care aveau toata viata inainte si aveau atatea planuri pentru Craciunul 2020 .
    Sau mor de foame/sete sau impuscati prin razboaie sau luati ostatici si decapitati de teroristi.
    O să îți spun de ce eu urâsc spoilerele cu furia a 30 de copiii mici care-și iau jucăriile și pleacă.
    Sunt de părere că jocurile video pot fi cea mai imersivă modalitate de storytelling și ăsta este motivul pentru care încă consum acest tip de content, dar aleg să consum jocuri video doar de la producători în care am încredere că se focusează pe story și world building, așa cum sunt și cei de la CD Project Red. Am puțin timp liber și aleg să nu-l folosesc în jocuri flashy și lipsite de esență.

    Așa că da, nu apreciez deloc atunci când cineva alege să-mi strice bucuria de a parcurge și descoperi povestea. Reacționez exact la fel și când vine vorba de cărți sau de filme. Vreau să descopăr și să parcurg întregul fir narativ fără să fiu influențat de faptul că știu cum va evolua povestea la un moment dat. Modul prin care creatorii mă fac să parcurg povestea lor e ca un fel de joc intern pe care îl am cu mine însumi și de care mă bucur.

    Argumentului tău legat de First World Problems și faptul că pentru unii este neașteptat atunci când mor când ei aveau atâtea planuri pentru Crăciun (made me giggle) sau de foame/sete/împușcați/decapitați nu o să intru mai mult în subiectul ăsta dar îți recomand cartea ”Factfulness: Ten Reasons We're Wrong About the World – and Why Things Are Better Than You Think - by Hans Rosling, Ola Rosling, Anna Rosling Rönnlund”.

  2. #542 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Discuri de PS4 cu jocul furate de soferii/personalul de la Amazon ! Sunt persoane care se joaca CP si chiar au facut streaming ! Pacat ! Cel putin stim sigur ca nu se va mai amana ! Va urez succes de pe acum in evitarea de spoilers...daca puteti !

  3. #543 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Eu am să îl joc Day One, nu am răbdare să aștept varianta pentru PS5.

  4. #544 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nici eu nu cred ca rezist sa nu il joc day one, desi ar fi fost bine sa avem un patch de next gen de la lansare, dar avand in vedere ca nici macar nu stim o data orientativa pentru next gen patch... cel putin eu nu am vazut.

  5. #545 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    https://www.gamespot.com/amp-article.../1100-6484787/

    Pare destul de interesant dacă ai atâtea de făcut.

  6. #546 SP
    Manager paul's Avatar
    OnePlus 8T x Cyberpunk 2077 Limited Smartphone Unboxing:

  7. #547 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Eu am precomanda la Altex pentru varianta de PC.

    Cam care sunt sansele sa mi-l aduca pe 10 decembrie?
    Dar sa fie functional si fara crash-uri si buguri serioase?

  8. #548 SP
    Manager paul's Avatar
    PlayStation 4 Pro / PlayStation 5 (via backwards compatibility) gameplay:

  9. #549 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    @paul: arata prea bine varianta Limited Edition. Ciudat este ca nu l-am gasit la noi in tara. Totusi ma multumesc cu 8T standard.

  10. #550 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda. Deci la fel ca la Xbox, ruleaza versiunea de PS4 Pro fara nici macar un update sau fps mai bun, pe PS5.
    Ma gandesc ca daca ar avea ceva, orice diferit, ar fi spus.

  11. #551 SP
    Manager paul's Avatar
    @dark18: E mainland China-only.
    Attached Images Attached Images oneplus_8t_cyberpunk_2077_01.jpg oneplus_8t_cyberpunk_2077_02.jpg oneplus_8t_cyberpunk_2077_03.jpg oneplus_8t_cyberpunk_2077_04.jpg oneplus_8t_cyberpunk_2077_05.jpg oneplus_8t_cyberpunk_2077_06.jpg

  12. #552 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Pacat. Totusi spatele arata intr-un mare fel.

    Probabil vor adauga vreun update in martie-aprilie 2021

  13. #553 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Poate scoate Apple-ul un iPhone tematic.
    Pretul : 2000-3000 dolari!

  14. #554 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De obicei la asa ceva se baga cei care au de castigat ceva de pe urma colaborarii, de ambele parti. Apple nu cred ca ar vinde mai multe terminale cu o colaborare de genu.
    D-aia se baga doar Huawei, Xiaomi, Samsung la chestii de genu.

  15. #555 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Off-topic: Degeaba ar scoate Apple asa ceva, ca tu tot cu super telefonul tau de 600 lei ramai.

    On-topic: Vad ca au bagat oamenii astia in game props mai mult decat orice alt joc de pana acum. Si asta inainte de a fi lansat. Eu am gamepad-ul Cyberpunk 2077 edition de vreo jumatate de an. Consola Xbox tot pe atunci a iesit... gasesti ceasuri, telefoane, pana si masina. Industrie serioasa, nu gluma.

  16. #556 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Deja pot sa anuleze jocul ca au facut banii

  17. #557 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Cat estimati ca o sa coste o ora de sex cu o prostituata dintr-un bordel de lux?
    Dar cu o femeie cyborg?
    Dar cu un robot sexual ?

    ---------- Post added 27-11-2020 at 16:21 ----------

    Cica ca sa faci bani ca street boy sau nomad , trebuie:
    1. sa devii vanator de recompense- sa omori mercenari
    2. sa minezi eurodolarul
    3. sa spargi bancomate, sa hackuiesti baze de date
    4. sa omori oameni si sa le furi creditele.......si chiar protezele, ochii bionici , ca si alea cred ca se pot vinde pe piata neagra
    5. sa cauti items-uri scumpe si sa vinzi ce gasesti
    6. faci misiuni secundare


    Daca alegi sa fii CORPORATE, e posibil sa ai mai multi bani de prostituate de lux.
    Si misiunile secundare sa te recompenseze mai bine.

  18. #558 SP
    Junior Member Blaualex's Avatar
    Am dat pre order, doamne ajuta, sa vina anul 2077 odata

  19. #559 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    CYBERPUNK 2077 TROPHY LIST:


    Da, scuze ca nu am pus spoiler, trebuia sa pun.
    Cele de story oricum erau hidden, iar celelalte sunt in mare parte trofee de combat/collectibles si m-am gandit ca nu dezvaluie cine stie ce.

  20. #560 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    PlayStation 4 to PlayStation 5 cross-save (backwards compatibility)
    https://support.cdprojektred.com/en/...-compatibility


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 28 of 77 FirstFirst ... 18 26 27 28 29 30 38 ... LastLast

Similar Threads

  1. CD Projekt RED anunta Cyberpunk 2077 By Clopotarul in forum Console News
    Replies: 13 Last Post: 16-04-2017, 18:12
  2. Replies: 0 Last Post: 11-01-2013, 00:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts