Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 43 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 856

Thread: PlayStation Store

  1. #1 SP
    Senior Member Srachi's Avatar

    Post PlayStation Store

    Pe aria PS3 este un thread de genul, cred ca nici aici nu strica sa fie unul. Ne mai tine la curent cu ce e nou in store.

    Am intrat astazi pe store-ul UK si am vazut ca au bagat Zen Pinball 2, jocul se poate downloada gratuit dar nu are decat un table free, pentru restul trebuie platit.

    Am jucat putin in modul 3D, imersia e fantastica. Pentru cei cu televizoare 3D recomand sa-l incercati.

    A mai aparut si Flow care e cross platform, daca il aveti cumparat pe PS3 il puteti downloada gratuit.
    Attached Images Attached Images ps-store.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    A aparut azi si Dont Starve pe store, faine jocuri de PS2 avem pentru PS4.

  3. #3 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Incearcal mai ales ca este free la PS+, este chiar fun

  4. #4 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Sincer nu am avut rabdare sa joc mai mult de 5 minute. Am mancat toti copacii si buruienile apoi venit noaptea si m-a atacat nu stiu ce din intuneric, am apasat butonul PS si am continuat sa joc jocul cu consola stinsa, a fost mai fun

  5. #5 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    asa e, nu e ptr toate gusturile ,orikm eu am jucat mai mult treb sa vanezi noaptea sa faci focul si multe altele si daca tot e gratis merge la plictiseala

  6. #6 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    O să treacă ceva vreme până când o să avem conținut serios pe P+ pentru PS4.

  7. #7 SP
    Member flightcrank's Avatar
    Bataie de joc ,ce au oferit luna asta pt ps4,mai bine bagau un pinball ceva,era mai fun.

  8. #8 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Luna viitoare probabil The Binding of Isaac: Rebirth, in martie DriveClub iar in aprilie Secret Ponchos. Cum spunea si Graft, nu au ce sa dea acum la început. Spre sfârşitul anului o sa vedem ceva mai interesant.

  9. #9 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Mai mult ca sigur ca vor baga in lunile care vin Tomb Raider ( Define edition ) , nu vad de ce ar baga Killzone sau AC4 la PS+ avand in vedere ca se vinde asa bine.

  10. #10 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    tomb raider definitive edition ii dau cel putin un an pana vine pe +, e jocul prea nou (nici nu a aparut macar) si nu are microtranzactii, nu prea au de ce sa-l bage asa repede pe + si sa nu-l lase sa se vanda singur la pretul full

  11. #11 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by sol1d View Post
    tomb raider definitive edition ii dau cel putin un an pana vine pe +, e jocul prea nou (nici nu a aparut macar) si nu are microtranzactii, nu prea au de ce sa-l bage asa repede pe + si sa nu-l lase sa se vanda singur la pretul full
    E prea nou...? E o versiune "HD" a unui joc de anul trecut. Chiar ma indoiesc ca o sa vanda prea multe exemplare.

  12. #12 SP
    Member BlueLightning's Avatar
    Pe februarie cica am avea Outlast.

  13. #13 SP
    Junior Member exodoom's Avatar
    aveti vreunul cont PSN US pe ps4? si daca da. Cat costa battlefield 4? si se merita sa-l cumpar de pe US store?

  14. #14 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by exodoom View Post
    aveti vreunul cont PSN US pe ps4? si daca da. Cat costa battlefield 4? si se merita sa-l cumpar de pe US store?
    Jocurile digitale sunt mai scumpe decat cele retail. Fix invers fata de cum ar trebui sa mearga lucrurile.

    Battlefield 4 era 50+ lire pe UK si il iei retail pe la 40.

  15. #15 SP
    Junior Member exodoom's Avatar
    da dar battlefield 4 in romania este 280de lei . in magazin

  16. #16 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by exodoom View Post
    da dar battlefield 4 in romania este 280de lei . in magazin
    M-am uitat eu acum pe PS4, e 301 lei.

    Daca il iei retail il mai poti vinde... digital nu prea.

    L-am vazut sigilat pe forum-uri si pe la 180-200 lei.

  17. #17 SP
    Junior Member exodoom's Avatar
    Mai vreau sa stiu un lucru. Daca cont-ul main este pe PSN US si am PS+ pe el, daca vreau sa cumpar jocuri de pe EU store , Se poate? Si daca da, o sa pot folosii ps+ ul de pe contul de pe PSN US ca sa joc jocul de pe EU multiplayer?

    Si daca am Battlefield 4 cumparat din US , pot sa-l folosesc pe o consola din EU cu cont PSN EU? o sa pot cumpara dlc-uri pentru el?

  18. #18 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    a aparut tomb raider

  19. #19 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Cat costa?

  20. #20 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    45 Lire parca

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 43 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  2. PlayStation Store Romania By TheBauBau in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1003 Last Post: 29-09-2020, 20:29
  3. Jocuri Playstation Store By Dant3 in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 68 Last Post: 08-09-2009, 13:18
  4. Playstation Store 27/02 Update By eXist in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 27-02-2009, 15:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts