Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 186 of 283 FirstFirst ... 86 136 176 184 185 186 187 188 196 236 ... LastLast
Results 3,701 to 3,720 of 5655

Thread: Ce se intampla cu Altex / Media Galaxy?

  1. #3701 SP
    Member kinezu's Avatar
    Culorile noi de Dualshock 4 aduceti?

    https://blog.eu.playstation.com/2019...t-this-autumn/

    img_6686.jpg

  2. #3702 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by kinezu View Post

    Aducem.

  3. #3703 SP
    Junior Member paduroiu's Avatar
    Precomenzile pentru The Legend of Zelda: Link's Awakening - Nintendo Switch au fost degeaba?

  4. #3704 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Salutare! O să aduceți The Last of Us 2 Collectors Ed?

  5. #3705 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu sunt curios de The Last of Us Part 2 Collector's Edition si Ellie Edition daca veti aduce si cand o sa le puneti la precomanda pe site.

  6. #3706 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

    Ce se intampla cu Altex / MediaGalaxy?

    Quote Originally Posted by paduroiu View Post
    Precomenzile pentru The Legend of Zelda: Link's Awakening - Nintendo Switch au fost degeaba?
    La Altex e ceva normal. Au sters pana si produsul de pe site.

    Uite emag, ziua lansarii.

    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #3707 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by paduroiu View Post
    Precomenzile pentru The Legend of Zelda: Link's Awakening - Nintendo Switch au fost degeaba?

    Nu au fost degeaba. E o intarziere de la furnizor.


    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Salutare! O să aduceți The Last of Us 2 Collectors Ed?
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Eu sunt curios de The Last of Us Part 2 Collector's Edition si Ellie Edition daca veti aduce si cand o sa le puneti la precomanda pe site.

    Salutare LucKos si Razvan. Am trimis deja solicitare la SONY sa ne spuna daca va fi alocare pentru Romania.

  8. #3708 SP
    Junior Member Vulpine's Avatar
    Se poate anula o (pre)comandă pe Altex? Nu am plătit nimic în avans iar livrarea nu a fost pregătită și nu este în curs de desfășurare.
    Am trimis o dată un mesaj la suport legat de asta și mi-au zis să aștept să vină curierul și să refuz să iau coletul. Ceea ce mi se pare foarte stupid, tbh.

  9. #3709 SP
    Member Pr3D4TH0R's Avatar
    Concurs FIFA20 MediaGalaxy Iasi?

  10. #3710 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Vulpine View Post
    Se poate anula o (pre)comandă pe Altex? Nu am plătit nimic în avans iar livrarea nu a fost pregătită și nu este în curs de desfășurare.
    Am trimis o dată un mesaj la suport legat de asta și mi-au zis să aștept să vină curierul și să refuz să iau coletul. Ceea ce mi se pare foarte stupid, tbh.
    Sigur ca se poate anula daca nu a fost procesata sau trimisa. Lasa-mi un PM cu numarul comenzii.


    @Predathor, din pacate nu.

  11. #3711 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    nu ai ce sa faci! poti anula si dupa 5 minute comanda..ca ea tot vine asta inseamna seriozitate.
    Faza este ca intra pe un flux automatizat prin care se aloca AWB etc..au contracte cu firmele de curierat si nu-si bat capul cu un retur sau zece.

    Problema apare atunci cand pe stoc exista 1-2 bucati, comanzi anulezi si pana reintra in stocul lor mai dureaza 5-6 zile timp in care altcineva ar fi dorit acel produs... dar na.asta este sistemul.

  12. #3712 SP
    Member SeCeX's Avatar
    The last of us collector's edition for me, omg omg

  13. #3713 SP
    Member Mishy's Avatar
    Am o intrebare, poate ati mai patit si voi si vreau sa stiu daca e normal. Am fost azi in Altex sa cumpar un TV, cand ajung era ultima bucata expusa la raft si tipul de acolo imi spune ca nu il poate da pentru ca ramane cu raftul gol si doar la comanda daca doresc. Am ramas putin uimit, adica cum ramane cu raftul gol, pui altul in loc sunt o multime de televizoare. Dupa asta am si plecat, aparent nu vor sa isi vanda marfa sau poate au ei o politica mai aiurea, dar nu mi se pare normal.

  14. #3714 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Am o intrebare, poate ati mai patit si voi si vreau sa stiu daca e normal. Am fost azi in Altex sa cumpar un TV, cand ajung era ultima bucata expusa la raft si tipul de acolo imi spune ca nu il poate da pentru ca ramane cu raftul gol si doar la comanda daca doresc. Am ramas putin uimit, adica cum ramane cu raftul gol, pui altul in loc sunt o multime de televizoare. Dupa asta am si plecat, aparent nu vor sa isi vanda marfa sau poate au ei o politica mai aiurea, dar nu mi se pare normal.

    Sa imi spui si magazinul te rog. Sunt cazuri in care este posibil sa nu mai aiba un alt produs pe care sa il expuna, ceea ce inseamna ca pentru a desigila un produs nou are nevoie un ok din partea furnizorului/distribuitorului/producatorului ca le ofera suportul necesare.

  15. #3715 SP
    Member Mishy's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Sa imi spui si magazinul te rog. Sunt cazuri in care este posibil sa nu mai aiba un alt produs pe care sa il expuna, ceea ce inseamna ca pentru a desigila un produs nou are nevoie un ok din partea furnizorului/distribuitorului/producatorului ca le ofera suportul necesare.
    In Alba Iulia Retail Park

  16. #3716 SP
    Banned wd87's Avatar
    @MediaGalaxy Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 PlayStation Hits edition aduceti?

  17. #3717 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Salutare LucKos si Razvan. Am trimis deja solicitare la SONY sa ne spuna daca va fi alocare pentru Romania.
    Salut. Ceva update aici? Poti anunta si tu pe aici inainte sa le puneti pe site, ca sa putem prinde o precomanda?

  18. #3718 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by wd87 View Post
    @MediaGalaxy Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 PlayStation Hits edition aduceti?

    Verific.


    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Salut. Ceva update aici? Poti anunta si tu pe aici inainte sa le puneti pe site, ca sa putem prinde o precomanda?

    Da. O sa anunt. Momentan inca nu am primit alocarea din pacate.

  19. #3719 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Salutare LucKos si Razvan. Am trimis deja solicitare la SONY sa ne spuna daca va fi alocare pentru Romania.

    Numai sa nu fie ca si la Death Stranding....apropo de asta, ce se mai aude? Sau a fost doar o solicitare trimisa la office@mail_not_found.com

  20. #3720 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    Numai sa nu fie ca si la Death Stranding....apropo de asta, ce se mai aude? Sau a fost doar o solicitare trimisa la office@mail_not_found.com

    La Death Stranding ni s-a confirmat in urma cu o saptamana si un pic ca vom primi Special si Collector's Edition si ca urmeaza sa ne trimita alocarea. Pana nu avem cifrele din partea lor, nu putem sa listam produsele fiindca nu stim ce limita sa setam in platforma.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 186 of 283 FirstFirst ... 86 136 176 184 185 186 187 188 196 236 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 47 Last Post: 10-03-2015, 23:09
  2. Concurs "Hai la Altex/Media Galaxy" By MonkY in forum Concursuri
    Replies: 108 Last Post: 30-08-2014, 22:12
  3. Replies: 2 Last Post: 17-08-2012, 19:52
  4. Replies: 7 Last Post: 24-05-2012, 14:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts