DECI (= cea mai mare prostie gramaticala pe care o puteam face astazi este sa incep o propozitie cu o concluzie, dar...) am vazut gameplay-ul pentr GTA V si mi se pare GENIAL. Genial.... sper sa fie facut pentru noua generatie de console pentru ca grafic arata si sper ca in versiunea finala pentru Xbox One sa arata la fel ca in acel film.

Iarasi sper sa ne lase sa jucam povestea in co-op pe LIVE ! E genul de joc a carui poveste o traiesti cel mai bine cu 1-2 prieteni jucand impreuna in echipa. E genul de joc care daca arata asa cum am vazut, apoi te lasa si sa joci co-operativ pe LIVE va lua GOTY 2013 atat de usor incat ceilalti producatori se vor simti umiliti...

Da, am vazut ceva interesant si de la EA Games (Ryse) si de la Ubisoft (Watch Dogs) si de la M$ Games (Forza 5 si Quantum ), dar daca Rockstar face Grand Theft Auto 5 sa arate atat de bine si sa te lase sa te joci cu prietenii pe LIVE, atunci si-au realizat scopul si vor vinde la exemplare incat actionarii lor vor fi niste fericiti