Adevarul nu este undeva la mijloc, este in gura lui Boghy02 care mi se pare ca deriva o placere din acest pseudo-scandal, prea face lobby pentru ban permanent, si in gura lui Angel care nu prea stie sa se poarte dar vrea sa i se faca dreptate, si stii ca-n general altii sunt oi. Nu ai ce le face.
Eu nu m-agit, cine a facut schimb cu mine o sa faca si de-acum incolo, minus cativa. Oricine ar fi in locul meu nu cred c-ar vrea sa piarda din aceasta disputa pentru greseala unei terte parti. Si sa suport numai eu costurile iar nu mi se pare normal, desi nu este vorba de o suma mare. Daca mi s-ar fi propus o varianta de mijloc mi s-ar fi parut fair, dar sa fiu luat de urechi si la modul violent "jocul, banii, viata sau mustata" gen, deja sunt cam batran sa fiu intimidat asa usor. Parerea mea...


Quote Originally Posted by Venom View Post
Eu zic ca adevarul este la mijloc. Link are vina ambalarii, dar nu cred ca poate fi acuzat de rea intentie. Pana la urma a fost un accident stupid si cred ca ar trebui sa-i trimita lui Angel inapoi 1/2 din suma.
P.S.: discul se poate recupera daca nu este zgariat rau, ceea ce nu cred decat daca erau si niste cuie prin ambalaj.