Cu toate ca nu am cazut de acord in privinta unui joc pe acest forum dar sunt de parere ca gestul unui user de aici conteaza!!!
Si anume....

E vb. de userul enemigo care a cumparat de aici Diablo 3 la 130 lei si l-a pus pe un alt forum la pretul de 170 dar si pe un alt site!!Acelasi joc, aceleasi poze, sigilat!!
Am luat legatura cu aceasta persoana pe ambele cai, mai exact email pe site-ul unde era pus jocul dar si pe forumul celalalt cu PM, nestiind ca e vb. despre aceeasi persoana.
Prima oara i-am dat un email pe acel site discutand despre pret si modalitate de plata!
Apoi am luat legatura si cu "cealalta persoana de pe forum", am cazut de acord pe forumul celalalt sa iau jocul la 155 lei!!A ramas sa puna azi jocul!! I-am dat Pm daca l-a pus si imi raspunde ca mi-a dat email duminica!! Am verificat emailul in care spunea:
Salut,

Din pacate ai ghinion, m-a sunat asear pe la 20 unu sa ma intrebe de joc, i-am zis ca l-am promis si urmeaza luni sa-l trimit prin posta, dar mi-a oferit 180 si plus cum e din oras nu a trebuit sa ma mai complic cu posta.

Chiar imi pare rau, dar am primit mai mult decat suma integrala ceruta plus banii pe loc.

O seara faina.
Am verificat orasul si pozele userului pe acest forum, celalalt si site si sunt identice!!
Ideea e ca am pierdut timp si in acest timp puteam sa caut in alta parte!!
Neserios!! Daca am gresit undeva...spuneti-mi!