Sanjuro: Eu zic ca n-ar strica sa iasa jocuri bune si pe PC. Momentan eu nu le vad. Asta este, poate-si revine... nu cred ca deranjeaza pe cineva. Dar atata timp cat o face obligandu-te sa bagi tone de bani in PC... bleah...

Khan: de ce alegi doar ce iti place pentru comentarii (and watch the language please, nu e nevoie de injurii) ? Ai ales Wii Sport, Fit si Play. Dar de Mario Kart, care nu e cu nici-un bundle (ba mai mult, costa chiar mai mult pachetul cu "accesoriul" de transforma wiimotele in volan), cum Dzeu de s-a vandut de 2 ori mai bine decat Halo 3, nu zici nimic ? Ca la ala n-am vazut nici-o reclama, n-am vazut party-uri ala Halo, stuff like that. Inca odata... trebuie sa intelegi ca majoritatea gamerilor nu suntem astia care traim prin RPG-uri si visam la SF-uri... majoritatea sunt pusti/oameni care vor sa se relaxeze/distreze la jocuri si nimic mai mult. Oameni pe care-i doare in cot daca au 3 procesoare in cutiuta aia pe care apasa Play sau nu au nimic. Iar oamenii astia fac vanzarile... Noi, mai ales ca romani, nici nu contam in calculul acela. Probabil ca din topurile de acolo, doar WoW sa se fi vandut in numar masiv la noi (ca deh, nu se sparge) pt. ca in rest, vorbim de zeci, maxim sute de unitati vandute. And that's... like zero

Una peste alta, eu nu m-am mai distrat de mult cu prietenii asa cum am facut-o pe Wii. Numai pt. party games daca o iei, si tot isi merita si ultimul leut. De Zelda, Mario, Metroid & Co nici nu mai vorbesc... aia sunt deja in legenda