Referitor la link-ul acela cu cumparatul de la Altex ... recomand sa-l faceti mult mai vizibil ...si mult mai mare ... eu de ex prefer sa imi rezerv jocul in magazin ( nu stiu daca se aplica acelasi comision --> probabil nu ) ... dar tinand cont ca in ultimele 2-3 luni au tot avut oferte ( BF , sarbatori ) si au vandut destul de bine ,.... cred ca se poate da o importanta mai mare la acel link .

Cat despre bursa ... suntem , cred , 7 baieti care tot posteaza ( hai 8 cu tacconi --> bine ai venit printre noi ) ... tot se spunea ca sunt aceleasi posturi ... well tinand cont ca pe CG a devenit un pic cam greu sa faci schimburi ... va dati seama ca si ofertele incep sa scada ... si pentru un schimb nou sau ... la o adica ca eu sa pun un alt joc la vanzare ... trebuie sa ma reorientez catre Altex ( nu sunt impatimit sa cumpar un joc nou la un pret mare ) dar mai mult spre site-uri de " comert " .... unde ... e plin de tepari / agramati si tot felul de persoane ... bine mai gasesti si unul ok ... dar ....

Oricum , eu personal imi mentin punctul de vedere in continuare : cu " disparitia " bursei la noi ... user-ul care nu isi permite sau nu doreste sa dea 2 mil ++ pe un joc si prefera sa il ia SH din alta parte ... va avea si , de fapt , are de suferit ... pt ca in acest moment este obligat sa se duca pe computergames ( in cazul cel mai bun --> unde oricum sunt preturile mai mari ) ... dar in cel mai rau caz ... stiti si voi site-urile de alternativa