Hey... hey! Hai sa nu fim rautaciosi. Nu e nimeni obligat sa stea aici daca nu-i convine, dar nici sa nu-i jignim pe cei care aleg sa faca acest lucru (chiar si temporar). Pentru faze gen "aplaudaci", nu am comentarii. E reprezentativa situatia de genul acesta pentru tara asta... cum apare o problema undeva, majoritatea arata cu degetul spre altii si da bir cu fugitii. Asta este, ne-am obisnuit.

---------- Post added 22-12-2013 at 21:02 ----------

PayPerView: stai linistit... ca daca nu se strang banii, il inchidem si gata. N-o sa mai fii deranjat pe-aici. Sau poate vrei sa ne faci o oferta, daca tot vrei sa sa vindem...

Apropos, nici eu n-am mai vazut pana acum oameni care prefera sa faca atata galagie in loc sa stea 5 minute sa scrie o stire pt. comunitatea din care face parte... ca sa poata avea Premium. Eu chiar n-am mai scris in ultima perioada pentru a vedea cine se agita. Cam... nimeni. Pai serios acum, unii chiar cred ca aici e mercador sau vrem useri inregistrati (si clonele aferente) doar pentru a vinde un film? Inchideam de tot Bazar-ul daca era asa... si dadeam linkuri direct acolo. Pfft...

Deci pentru cei care stau pe CG doar pentru Bazar... am un singur lucru sa le spun: Calatorie sprancenata!

---------- Post added 22-12-2013 at 21:08 ----------

Anyway, intre timp vorba lunga saracia omului. In plus vad ca s-au aprins spiritele si nu cred ca e necesar (mai ales ca ne apropiem de Craciun). Prin urmare, consider ca e cazul ca acest thread sa-si gaseasca obstescul sfarsit. Cine doreste sa ajute, o poate face. Cine nu, multa bafta! Thread closed... Multumim pentru sprijinul acordat.