@roberte iar eu am spus foarte clar ca am mers peste 200.000km online la gt5...am crescut 2 conturi de la level 1 la level 40 doar din online xp de cand a aparut gt5p si gt5 am jucat doar online (din cele 43287 de seasonals la gt5 aproape nu am participat la niciunul), la gt6 am trecut pe seasonal events ca partea de online inca nu e la nivelul de gt5, mai este de lucrat. Cu mare placere vin cu voi la campionat doar ca va rog sa-mi spuneti regulile sa-mi pot seta si cumpara masinile, desi putem sa incercam cu ele bone stock, sa fie si mai interesant

mica precizare: eu nu o ard la modul ala "daca esti asa bun cum spui", e extrem de simplu, vorbesc pe niste rezultate, pe niste rankinguri oficiale, cu cei mai buni jucatori din lume, oameni care au castigat gtacademy in tarile lor si care ce sa vezi? desi toti se joaca la seasonals, sunt toti bomba in cursa...stii de ce? iarasi, extrem de simplu, pentru ca sunt FOARTE rapizi si nu poti sa stai o eternitate in fata, ca esti sub presiune imensa sau poate nu constientizati diferenta intre o cursa si time attack, ca e mare.

@eagle-3Y3: esti cam headhurt, nu a vorbit nimeni cu tine, mai stai departe de forum ca nu face bine...join feb 2010 si 5k de posturi...probabil te plictisesti foarte tare de scrii asa mult si total offtopic