O sa postez si aici, in caz ca nu va mai merge deloc. Mare pacat... mai ales mi se pare urat modul in care nu li s-a dat macar angajatilor o explicatie, un punct de reper... poate chiar si un ajutor. In fine, pare a fi ceva tipic romanesc.
Re: LEVEL Decembrie 2013 - Ianuarie 2014 PREVIEW
Oameni buni, degeaba intrebati asta aici. Toti redactorii Level nu mai sint in momentul acesta angajati ai editurii care publica Level, preavizele lor au expirat deja. Singura modalitate de a incerca sa aflati ceva despre revista este contactarea directa a celor responsabili de conducerea editurii - daca aceasta mai exista, mind me. Orice intrebare pusa aici este inutila, cine sa va raspunda, eu si colegii mei care sintem someri in momentul acesta? Noi habar nu avem ce se intimpla cu o publicatie de aparitia careia nu mai sintem responsabili in nici un fel si cu care nu mai avem nici un contact. Luati legatura direct cu managerii...

Pe de alta parte, si eu sint curios daca apare acest ultim numar, am scris 20 de pagini la el, cu pasiune. Va dati seama ca m-am interesat deja de citeva ori - si e ceatza, fratilor, ceatza deasa. Raspunsul nu o sa-l afle nimeni intrebind aici, si, probabil, nici intrebind in alta parte. Ceatza.