Tudor, din cate-mi aduc aminte, au specificat ca va filma in 120 fps in timpul evenimentului.
Nu inteleg care-i faza cu "noul" HDR. Tipu ala zicea ca e pentru intuneric si ca ce vezi aia iese, dar eu nu folosesc HDR pentru poze in low light ci pentru a scoate anumite detalii in evidenta, precum si pentru a intregi scena cu expuneri diferite. Ori nu stia el despre ce vorbeste, ori au simplificat ei totul.

Pe langa telefon si ceasuri , nu mi-a mai placut nici prezentarea, cu orchestra care a cantat mai bine de 20 de minute. Probabil au avut unele probleme de au tot lungit-o, iar chinezoiu ala (nu i-am retinut numele, dar probabil era CEO sau ceva), fratele meu...nu era in stare nici macar sa-si pronunte numele propriului telefon. "Samsun Galax S5" WTF ?!?! Sa puna pe cineva mai amuzant, eventual cineva celebru, poate au mai mult succes.
Si saracu ala care a fost ultimu, tot facea glume si pauze de aplauze, dar nu misca nimeni in sala.

De produs overall sunt foarte dezamagit. Chiar aveam asteptari mai mari, cum zicea si MonkY, cu materiale premium si poate un OS mai putin modificat.

Singura chestie care chiar mi-a placut, dar care este valabila doar pentru ecranele AMOLED, este modul Ultra Power Settings.