Mie imi place. Intr-adevar, la prezentari au foarte mari probleme cei de la Samsung, sper sa reuseasca sa o dreaga pe viitor. In rest, ma bucur ca nu au facut ecranul decat cu 0.1" mai mare. Chestia cu waterproof mi se pare un mare plus, chiar daca nu mi-am scapat niciodata telefoanele in apa. Camera e bomba, specificatiile pe masura. Si sunt in sfarsit mai multe culori. Eu vreau sa vad cat de bine e implementat scanner-ul de amprente. Si cum am cativa phandroizi prin familie, cred ca o sa aflu curand.

Sunt dezamagit de design. Aduce prea mult a S1, iar faptul ca au ramas tot la plastic... Nu stiu de ce fac asta. Le e frica sa il schimbe? Ar fi prea ridicate costurile de productie pentru un alt material? Mi-e un pic frica de faptul ca nu au facut nimic nici cu mizeria aia de TouchWizz.

Nu stiu ce ar trebui sa urmeze sau se intample ca sa ni se para un telefon care apare "wow". Eu cred ca s-a cam atins "momentul zero", in sensul ca nu stiu cat de multe progrese se mai pot face. Si chiar ca e prima data cand Samsung nu a facut un upgrade urias. Sigur ca e foarte important output-ul, dar telefonul asta e cam ce se astepta toata lumea sa fie. Si repet, mie mi se pare OK.