Quote Originally Posted by flightcrank View Post
Rog un moderator sa stearga comenturile de mai sus.La interval de 3 zile ,se gaseste un user sa intrebe:cum imi fac cont?,pe ce tara sa mi fac cont,ce adresa sa pun?,cum activez trialul de 14 zile?oare merge sa cumpar jocuri digitale cu card de Romania?etc,etc.Eu inteleg ca suntem o comunitate si trebuie sa ne ajutam intre noi,dar nici asa sa poluam toate thread urile cu aceleasi intrebari,pe care daca iti dai putin silinta ,le gasesti in sutele de pagini scrise pe forum...
Domnule flightcrank daca te deranjeaza ca unii intreaba pentru ca nu toti s-au nascut invatati ca altii eu nu stiu de ce esti asa iritat, fara suparare, daca noi astia ( eu recunosc nu sunt STAS in toate ), nu putem adresa intrebari userilor si moderatorilor care sunt mai experimentati unde sa intrebam ? este thread de clubul playstation 4 ok ? am intrebat despre playstation 4 nu vad unde este greseala ( personal am cautat informatii cu privire la chestia asta inainte sa adresez intrebari pe aici sa nu deranjez sau sa imi fac simtita prezenta ca nu sufar de asa ceva ) iar daca am deranjat la adresa altora, nu a fost cu intentie .Ma simt bine aici in comunitate si cand am nevoie de o informatie prefer sa o aflu de la cineva care stie sau a trecut prin asa ceva evident dupa ce folosesc un search.