Quote Originally Posted by em1n3m16 View Post
Eu am pe US...imi da eroare la card number dar dupa ce bag toate..si adresa si cod postal toate, cand dau next imi da eroare la number card
Nu potia activa cele 14 zile triale pe US pentru ca iti trebuie card de America, poti insa sa le activezi pe UK acolo primeste card romanesc. Eu spre exemplu am activat trialul pe UK sa ma bucur la inceput de cateva zile , apoi am facut un cont pe US si am achizitionat prepay cards de pe Amazon ca sa cumpar ce este necesar pentru store de US.
O alta chestie la Amazon care posibil sa te lovesti este accea ca trebuie sa folosesti la date personale o adresa de America ca sa poti obtine coduri digitale, de preferat un stat in care nu se percep taxe (Alaska), iar la card poti trece cardul de Romania. Sper sa te ajute have fun

Quote Originally Posted by SWTFU View Post

Eu am luat consola chioara de la Altex, o tin pe verticala cu standul oficial de la Sony si nu am nicio problema cu ea.

Ei specifica pe site-ul lor ca nu se pot returna jocuri desigilate in cele 10 zile.
Sau o alta optiune pentru cei care prioritatea nu este un stand vertical sau doriti alta alternativa , este sa cumparati de la un magazin garnituri din cauciuc mai groase de cca. 5 mm si sa le puneti in fiecare colt al console (in pozitie orizontala), sunt exceptionale absorb din vibratii si lasa loc si pe sub consola sa circule aerul.