A fost un prieten de al meu si a ridicat consola de la service-ul agreat de altex, acolo pe foia unde se specifica defectu era altceva scris total aiurea, dupa un telefon in care am reclamat faptul ca defectul nu era ce era dictat de prietenul asta al meu cand a lasat consola eu nefiind din Bucuresti ca sa ma pot duce personal, am aflat ca ps4 aprins si doar in meniu a fost pus pe nu stiu ce aparat care masura temperatura fara sa se joace nimeni pe el....pur si simplu in idle....si ca a fost tinut 2 zile asa si nu sa raportat niciun defect....wtf??? in fine l-am lasat iar in service dupa ce sa vorbit si cu sefu de service or something...like that + lam rugat pe prietenu asta al meu sa ii dicteze lu fatuca aia de la receptie cuvant cu cuvant...litera cu litera in ce circumnstanta face la ce joc....etc...cat timp in joc si dupa sa verifice. Sa vedem ce iese oricum daca nu vorbeam cu aia de la service azi,era deja intocmita reclamatia la ANPC care vroiam sa o trimit. Sunt satul sa fiu batjocorit pe bani mei in tara lu p... mea.