Prietene nu am uitat nimic si nu ai facut decat sa-mi pui niste screen-uri care confirma din nou ceea ce scriam mai sus, ii explicam unui coleg de forum ca se pot face bani si jucand nu numai trading! La fel si tie iti spuneam ca raman cu bani dupa ce administrez contractele...hai ca nu-i greu nu?
Ori nu citim acelasi lucru ori intelegem lucrurile diferit, ma refeream strict la mine, ca am incercat sa fac bani din trading cumparand ieftin si revanzand scump, si nu mergea, la mine nu mergea pt ca nu aveam timp de scotocit piata.

Nu am abilitati desavarsite de trader, recunosc ca la timpul pe care il am mai mult de 20k profit intr-o zi nu pot face, pt ca nu am timp pur si simplu de bidat si asteptat sa se scurga minutele...mai ales in conditiile in care search engine-ul e praf. Cu toate astea relaxarea mea o reprezinta jocul in sine nu trading-ul. Seara vreau sa joc 1-2 ore nu sa fac trading!

Mai are rost sa spun ca in UT iti iei bataie grav si in mod repetat de la echipe cu rating de 78-80? tu avand 84? jucatori cu 2 clase peste adversar? si nu poti face nimic! ca FIFA te joaca din handicap?

Deja nu mai vad rostul sa ma agit sa pierd vremea pe market sa produc coins pt jucatori de valoare mare cand dau de unul cu Messi, Ronaldo, Neymar TOTI IN ACEEASI echipa!...si alte bazaconii iar eu il snopesc la propriu cu echipa mea de rating 83? Cum vine asta? si nu mi s-a intamplat o singura data..si de foarte multe ori.

Pana la urma ce rost au echipele super puternice? ca oricum tot dracul ala e!