Si cu ocazia aceasta toate jocurile sunt atribuite. Nu uitati sa faceti ce am scris intr-un post anterior:

Quote Originally Posted by OEE View Post
In urma decernarilor va rog sa imi trimiteti un PM cu datele voastre de livrare pentru curier: nume, adresa, telefon. Dupa cum s-a mentionat si in primul post, castigatorul va achita transportul in acest caz, la Cargus am gasit mai ieftin, aproximativ 10-15 lei in functie de destinatie (conform site-ului lor). Expedierea se va face in cursul zilei de luni.

Pentru cei din Bucuresti o sa organizez o intalnire face2face in cursul zilei de duminica la benzinaria OMV de la Diham (intersectia dintre bd-ul Basarabia si b-dul Nicolae Grigorescu) in intervalul orar 10:00 - 16:00 si 18:00 - 20:00. https://plus.google.com/113648790086...24/about?hl=en
Daca optati pentru intalnire, va rog sa imi dati PM doar cu numarul de telefon si ora la care ajungeti, voi da eu reply cu numarul meu.

Daca nu primesc nici un raspuns de la castigatori pana duminica seara, jocurile intra iar la liber! Primul venit, primul servit, fara restrictii!
Cu aceasta ocazie am actualizat si primul post cu castigatorii.