Quote Originally Posted by Kratos View Post
Da, tot ce am este original si cumparat din banii mei. Daca nu sunt hot ca tine sau ca altii inseamna ca sunt ipocrit?
Aha , te credem pe cuvant....sau nu.

Quote Originally Posted by Kratos View Post
Daca n-ai bani de chifle si ce spui tu acolo, din partea me poti sa furi pana nu mai poti. Dar macar nu mai veni si-mi strica mie placerea cum ca nu-ti merge tie jocul pirat care poate e spart prost, nu are update-uri, o fi chiar beta sau plin de spyware si virusi, sau poate ai calculatorul varza. Nu ma intereseaza cat de sarac sau cat de hot esti - eu intru aici sa citesc despre jocuri de console, nu despre cat de amarat esti tu.
N-ai inteles absolut nimic din ce ti-a zis omu'.Dovada ca esti relativ habotnic si nici nu te chinui sa citesti si sa intelegi ce zice , tu pur si simplu stii una si buna.
El n-a scris nimic ca a luat spyware sau n-are jocu' update-uri , omu' a scris ca jocu' e praf ca si gameplay si grafica.Fata de cum l-a prezentat ubisoft acum 2 ani jocu' e MUCI si asta se numeste prosteala pe fata din partea lor.
Daca tu n-ai ce face cu banii si esti dispus sa pui botu' la prosteala lor , n-ai decat dar asta nu inseamna ca toti o sa dea banii munciti o saptamana aiurea in tramvai.

Quote Originally Posted by Kratos View Post
Iar daca nu esti hotarat sa iei un joc si nu-ti permiti, asteapta sa se lanseze jocul si poate ti-l va imprumuta cineva. Desi cu atitudinea asta, ma indoiesc ca va face asta vreun gamer care chiar a muncit - el sau parintii sai - pentru a cumpara acel joc..
Stii ca asta cu imprumutatu' jocului intra in exact aceeasi oala cu download-ul , nu?Inca o dovada ca tu nu stii absolut nimic despre ce vorbesti dar o tii pe a ta , ca doar e aia buna.

Quote Originally Posted by Kratos View Post
Da, sunt gamer si ma respect! Il iau la lansare pentru ca imi permit si imi place ideea jocului. Asa cum am spus, nu ma astept la ceva revolutionar, dar nici nu ma plang ca o baba beata ca vai, daca nu are demo mai bine-l fur. Pe sistemul asta, sa stii ca nici bancile nu dau nimic demo. Nu te duci sa furi din banca pt. a-ti face o idee despre bani? Nu am vazut pe nimeni de-aici furand o consola doar pe motivul ca 'nu gaseste demo la ea'.
Esti gamer si te respecti?Atunci da baiete cate 60 euro pe toate jocurile pe care producatoru' le ridica in slavi inainte de lansare iar cand pui mana pe el descoperi ca defapt ai primit 50% din ceea ce ti-a fost promis prin trailere.
Mai mult de atat , dai inca o data dovada ca esti habotnic si destul de pe langa cu viata daca faci comparatii cu bancile din viata reala.