Wagram nu aveam ce sa-ti spun de mama pentru ca nu ea m-a facut ipocrit, pirat sau ca sunt doar un gamer care 'pune botul'. Stii vorba aceea 'culegi vant - semeni furtuna'. Cat despre thanks-uri, vad ca si tie ti-au dat cu 2 maini aceleasi 'personalitati' care sunt fani PC si piraterie. Deh, cine se aseamana se aduna.

Tzzantaru: vai domnule dar ce vehement am devenit de la al treilea post pe acest forum. Sa stii ca daca pentru tine jocul e praf, e o solutie simpla care nu-ti va omora neuronul: NU CUMPERI JOCUL! Iar despre partea cu imprumutatul, era o gluma dar se pare ca n-ai prins-o. Cum dealtfel ai procedat cu tot ce am scris.

Revenind on-topic: mie unul Ubisoft nu mi-a 'promis' - asa cum a facut-o userilor de mai sus - ca voi primi jocul secolului. Am avut si am vazut jocuri mult mai proaste care s-au vandut foarte bine si de care eu unul m-am bucurat. Pentru mine jocul arata si se misca foarte bine pe PS4 si-l voi cumpara. Daca asta inseamna ca sunt habotnic, asta este. Nu-mi pune Ubisoft pumnul in gura sa-l cumpar.

Edit: Imi cer scuze dar acum am vazut ca aici este sectiune de PC. Eu ma retrag de aici intrucat nu am nici cea mai mica dorinta de a-l achizitiona pe PC. Bafta! Las ceva gameplay la 4K pentru doritori: