@tudyniuz: eu am o mica intrebare la tine daca nu te superi. Ti-am tot vazut posturile in care ai facut IOS-ul muci si in toate felurile posibile. Nu-ti place nimic la IOS, orice apare nou tu ai deja, orice inovatie la tine exista de mult. Intrebarea mea este: 'De ce te mai chinui sa explici de fiecare data cat de prost este Apple si ale sale inovatii?'. Mi se pare complet gresit sa postezi ca un hater absolut dupa care sa spui 'nu vreau sa ma cert cu nimeni'.

Nu te obliga nimeni sa folosesti IOS - culmea e ca daca imi aduc bine aminte din posturile tale, folosesti un smartphone cu IOS. Permite-mi sa te intreb: De ce? Iti place sa te ranesti singur sau cum? Mie daca nu-mi place ceva ii spun adio si aia e. Iar legat de inspiratie de la Android sau Cydia, sa inteleg ca tu ai prefera ca mai bine sa nu apara o functie noua pe IOS doar pentru ca exista si in alta parte? Asta mi se pare chiar culmea.

Referitor la conferinta, chiar daca nu am vazut live toate cele, eu unul sunt foarte multumit. Ma doare in cot daca au copiat si de unde au copiat - eu vreau cat mai multe functii si functionalitate la al meu smartphone. Chiar ma indoiesc ca Apple copiaza - din cate stiu tot ce fac ei e patentat - dar in final ma intereseaza ce pot sa fac cu device-ul meu si nu cum s-a ajuns la asta.

Eu am trecut de la un Galaxy S3 la un iPhone 5S si nu m-as mai intoarce nici mort. Mie IOS7 imi place iar IOS8 asta imi aduce tot ce-mi lipsea. Daca stie cineva de unde pot sa-l descarc, raman recunoscator!