#39 Watch Dogs (5/10) - 100%, in primul rand vreau sa spun ca jocul este absolut superb, chiar mi-a placut in ciuda tuturor lucrurilor rele spuse de numai stiu ce mare reviewer. Bun sa incepem cu partea grafica care a cauzat atata scandal si oarecum pe buna dreptate, cu totii cred ca am luat ca referinta primul trailer aparut (nu mai stiu pe ce consola PS4/PS3/PC) in care totul era perfect si cand am pus mana pe joc, ce sa vezi dezamagire dar nu in totalitate pentru ca jocul chiar arata ok pentru PS3. Sunetul din oras foarte bine realizat cand tragi cu arma se aude ecoul, soundtrack-ul bunicel, o singura melodie m-a umit (ca nu ma asteptam sa o aud intr-un joc) 2 Chainz ft Pharrell - Feds Watching. Gameplay-ul cover to cover exact in Splinter Cell foarte interesant si perfect pentu genul de joc. Multe misiuni secundare printre care Criminal Convoy este preferatul meu, nimic nu se compara cu o ambuscada exact ca-n filme, la semafor cu mine strategic amplasate si apoi BOOM!!. Partea Online nici ca se putea mai bine facuta, cum e sa te joc de-a fata ascunselea prin oras si sa stai ascuns prin boscheti si sa privesti la adversar cum alearga ca nebunul pe langa tine

Si ca incheiere felicitari pentru Ubi ca au introdus cel mai enervant mini-game din istoria jocurilor, Drinking Games

1lbb088f.png