Speculam doar de placerea de a specula, fara sa venim cu variante!

In cazul in care o sa mearga prost nu o sa aiba vanzari si poate modifice tarifele sa atraga sau o sa inbunatateasca streamingul.
In cazul in care streamingul e bun atunci incepem sa vb de tarife ( parerea mea ): 1 zi= 2 $, 7 zile= 5 $, 1 luna= 15 $.

Nu stim inca daca toate jocurile sunt in program din moment ce ar vrea totusi sa vanda si la 60 $ jocul (in magazin sau pe Store ).
Cu Snake sunt de acord in legatura cu situatia actuala a lui PSNow : de ce o persoana care "verifica" o aplicatie trebuie sa plateasca asa de mult! Sony are de castigat de pe urma testarii Beta oricum, nu trebuie sa jecmaneasca oamenii in the process!

In cazul meu situatia sta in felul urmator: o sa incerc PS Now pt campaign la un pret de maxim 7 Euro/saptamana.Daca nu imi place cum se misca nu mai inchiriez pana cand isi inbunatatesc traficul.

PS: O varianta interesanta ar fi daca ai vrea sa cumperi jocul de pe online dupa ce ai si inchiriat 1 saptamana minim ar trebui sa ti se faca o reducere la cumparare ca sa nu platesti mai mult pe joc.