Single post: Shelf !

  1. #1 SP
    Member MihneaWii's Avatar

    Shelf !

    Salutare, astazi am ajuns intr-un stadiu zic eu de laudat cu proiectul meu pe o saptamana. Proiectul consta in ... "Ba ia sa mi fac eu un raft de jocuri " si ma bate candul sa il pun in aplicare de ceva vreme, dar am fost cu scoala , iar din fericire acum cateva zile cand il ajutam pe tata la treaba la casa au ramas niste resturi de scanduri si mi s-a aprins beculetul. Cam asta am facut eu azi.

    Mi-a luat vreo doua ore timp in care am taiat pt prima data cu soricelul ( mai simplu decat parea sa ma faca tata sa cred ) am dat gauri, am insurubat suruburi si am smirgheluit lemn ala pana nu am mai putut . Mai am putin de lucru la el pana in netezesc, si sa il vopsesc negru. Nu e perfect deloc dar sunt tare mandru de cum a iesit. Daca aveti sugestii despre ce produse ar trebui sa folosesc la vopsit, sau dau direct cu "şprei" pe el, le astept cu mare drag. O sa mai pun poze, momentan sunt pe fuga .

    Also daca era mai bine sa postez in alta parte, va rog sa il mutati.

    Le : Inca ceva, ar trebui sa astup gaurile de la suruburi si niste mici crapaturi cu ceva, parca exista un chit de lemn, sau ma insel eu... Help?
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1404823615232.jpg