incredibil, a ajuns lumea sa se planga ca are prea multe optiuni de jucat. Ba da va obliga cineva sa jucati daca nu va place? Unu ba s-a plictisit de batalii navale, altu ba s-a plictisit sa apara jocuri si pentru ps3, acum gata, toti vor numai pentru ps4, le-au crescut standardele desi pana acum 6 luni nu aveau nicio problema.
Voi nu va ganditi ca inainte de a fi lansate jocurile astea, se fac anumite sondaje, ca sa se vada cat de mare e cererea? Si din moment ce au ajuns sa scoata 2 pe an, atunci inseamna ca cererea este mare, indiferent ca X sau Y e nemultumit, desi repet, nu mi se pare ca cineva le pune pistolul la cap sa cumpere.

V-ati gandit ca exista oameni care inca nu detin un ps3 si abia acum iti cumpara? Inca se vand bine ps3-urile, deci pentru astia gata, sa nu se mai faca jocuri doar pentru ca gamerii "adevarati" au trecut la ps4?
Daca sunt prea multe jocuri, va plangeti, daca sunt prea putine, va plangeti. Eu m-as plange doar pentru ca nu am timp sa joc tot ce vreau, nu pentru ca am (sau o sa am) prea multe optiuni.