Eu zic ca Microsoft si-a invatat lectia cu TV, TV, Kinect, TV, Sports, TV... si ca dovada ultimele 2 conferinte au fost doar despre jocuri. Ce e rau in asta? In afara faptului ca nu le convine fanboy-lor Sony, pe care eu unul am incetat sa-i mai inteleg long time ago (am vazut ca deja si-au format grupuri pe Facebook unde daca indraznesti sa spui ceva bun de concurenta, zbori instant - sau esti linsat)... Eu zic ca si Microsoft si Sony au venit cu chestii interesante, cu jocuri... si n-au mai lalait-o asa cum faceau de obicei.

Dant3: despre "cei care nu mai semneaza condica pe-aici", nu putem vorbi decat de bine. Nu ii obliga nimeni sa stea... Partea asta cu "freedom of speech" are din pacate si partile negative, pentru ca nu putem opri un fanboy sa se manifeste asa cum ii place. Incercam sa fim echilibrati, dar in final fiecare e liber sa decida daca sta sau pleaca. Eu oricum sunt deja plictisit de manifestarile astea gen "gata, imi iau jucariile si plec". La cate frigidere de carne mi-am luat, probabil ca trebuia sa renunt la tot de acum vreo 5-6 ani? Neah... quitting is easy!